Liczą zyski i na zyski

Według ekspertów firmy doradczej PMR, wartość rynku odzieżowego w 2010 roku ma wzrosnąć o 5 proc.
Niedziela
14.03.2010
Outlet Polska, dostawca markowych końcówek kolekcji, planuje do końca roku otworzyć 30 nowych placówek.
 

Spółka współpracuje z największymi hurtowniami w Europie oraz bezpośrednio z zagranicznymi koncernami odzieżowymi. Firma zaopatruje w towar zarówno sklepy typu factory outlet, jak i tradycyjne, eleganckie sklepy w galeriach handlowych. Zasięg działania spółki obejmuje ok. 1,2 tys. sklepów w Polsce, w Czechach, w Rumunii i na Węgrzech.
– Dekoniunktura oraz problemy znanych firm odzieżowych stworzyły lukę na rynku, którą postanowiliśmy wypełnić i zająć miejsce dotychczasowych konkurentów. W ostatnim czasie pozyskaliśmy znaczących dostawców – mówi Adam Bilik, współwłaściciel Outlet Polska.

Wśród marek dostępnych w Outlet Polska znajdują się m.in. Mexx, Sisley, Next, Vero Moda, Puma, Lee i Zara. Outlet Polska począwszy od drugiej połowy ubiegłego roku rozwija sieć salonów sprzedaży działających pod logo City Hell. Aktualnie funkcjonuje 10 salonów City Hell. Według planów, do końca 2010 r. ma powstać 30 nowych placówek. Koszt inwestycji w sklep wynosi ok. 100 tys. zł. Placówki powstają w miastach liczących co najmniej 30 tys. mieszkańców. Franczyzobiorcy otrzymują od centrali wsparcie z zakresu wyszukania i negocjacji cen najmu lokali, marketingu i szkoleń pracowników franczyzobiorcy. Spółka przygotowuje się również do rozwoju nowego konceptu biznesowego – City Hell Baby, który będzie skupiony na sprzedaży odzieży dziecięcej.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018