Wtorek
16.03.2010
Włocławska Firma Tribal Polska rozwijająca sieć sklepów z odzieżą hip-hopową otworzyła kolejną placówkę.
 

Nowo otwarty lokal znajduje się w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Wkrótce do sieci dołączą dwa kolejne punkty. Tym razem w Ikea Port Łódź oraz w Galerii Mazovia w Płocku.

W sieci sklepów USA Sports można kupić produkty marki Tribal oraz marek Ecko Unltd, Karl Kani, Pelle Pelle oraz Gunit. Obecnie ubrania z jej znakiem noszą m.in. zespoły Limp Bizkit oraz Korn czy jeden z najbardziej znanych raperów światowej klasy Snoop Doggy Dog. Obecnie w Polsce działają 4 sklepy własne USA SPorts i 38 franczyzowych. Sieć posiada również 24 punkty na Ukrainie i 2 na Białorusi. Od globalnej premiery ubrań Tribal do ich debiutu w Polsce minęło 16 lat. W 2005 powstał pierwszy sklep w Polsce, a firma Tribal rozpoczęła sprzedaż internetową.

- Promowaliśmy markę na różnych imprezach, w tym na najważniejszej z nich, czyli na Break Session. W działaniach promocyjnych pomogło nam również zwycięstwo w drugiej edycji programu tanecznego You Can Dance Artura Cieciórskiego, którego ubiera nasza firma - mówi Dariusz Marzec.

Teraz przyszedł czas na realizację kolejnych pomysłów.
- W Galerii Malta w Poznaniu otwieramy właśnie szkołę tańca - Malta Dance School, obok naszego sklepu - mówi Dariusz Marzec, dyrektor generalny Tribal Polska. - Zajęcia będą prowadzili najlepsi tancerze instruktorzy z Polski, m.in. zwycięzcy i uczestnicy programu You Can Dance.

Będzie to szkoła dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mogli kształcić się w takich stylach tanecznych jak: hip-hop, disco dance, balet, taniec nowoczesny oraz modern jazz, taniec towarzyski, breakdance czy streetdance.

- Będziemy poszerzali różnorodność styli tanecznych, tak żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w przerwie między zakupami w Galerii Malta w Poznaniu - dodaje Dariusz Marzec.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz