W sieci Quadri Foglio działa ponad 50 sklepów z ubraniami dla maluchów.
Niedziela
28.03.2010
W marcu sieć powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową.
 

Sieć sklepów Quadri Foglio liczy obecnie 20 sklepów własnych i 30 punktów franczyzowych. 24 marca do sieci dołączyła placówka franczyzowa w Lublinie.

- W planach na ten rok mamy otwarcie co najmniej 15 nowych sklepów. Partnerów szukamy głównie w miejscowościach powyżej 40 tys. mieszkańców, ale nie ograniczamy się tylko do terytorium Polski – mówi Marek Smogór, prezes zarządu spółki Thai-Mark, zajmującej się rozwojem sieci Quadri Foglio. - Rozwijamy sprzedaż naszych produktów w wielu krajach, głównie u naszych najbliższych wschodnich i południowych sąsiadów, ale nasze produkty można też znaleźć nieco dalej na wschód m.in. w Rosji, Kazachstanie, Mongolii. Ubrania Quadri Foglio można też kupić w Niemczech. Na niektórych rynkach działamy na na zasadzie przedstawicielstwa, ale mamy też kilka sklepów funkcjonujących z logo Quadri Foglio.

Sklepy Quadri Foglio mają powierzchnię 50-100m2 i są zlokalizowane w galeriach handlowych i przy głównych ulicach miast. Opłata licencyjna wynosi od 700 do 1 tys zł, a jej wysokość jest uzależniona od lokalizacji i wielkości sklepu. Franczyzobiorca może liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, system informatyczny oraz wsparcie marketingowe. Partner przechodzi też szereg szkoleń, które pozwolą mu sprawnie zarządzać sklepem i zapewnić klientom odpowiedni poziom obsługi. Firma zapewnia wyłączność terytorialną na danym obszarze.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018