28.03.2010

Quadri Foglio w Lublinie

W marcu sieć powiększyła się o kolejną placówkę franczyzową.

Sieć sklepów Quadri Foglio liczy obecnie 20 sklepów własnych i 30 punktów franczyzowych. 24 marca do sieci dołączyła placówka franczyzowa w Lublinie.

W sieci Quadri Foglio działa ponad 50 sklepów z ubraniami dla maluchów.

- W planach na ten rok mamy otwarcie co najmniej 15 nowych sklepów. Partnerów szukamy głównie w miejscowościach powyżej 40 tys. mieszkańców, ale nie ograniczamy się tylko do terytorium Polski – mówi Marek Smogór, prezes zarządu spółki Thai-Mark, zajmującej się rozwojem sieci Quadri Foglio. - Rozwijamy sprzedaż naszych produktów w wielu krajach, głównie u naszych najbliższych wschodnich i południowych sąsiadów, ale nasze produkty można też znaleźć nieco dalej na wschód m.in. w Rosji, Kazachstanie, Mongolii. Ubrania Quadri Foglio można też kupić w Niemczech. Na niektórych rynkach działamy na na zasadzie przedstawicielstwa, ale mamy też kilka sklepów funkcjonujących z logo Quadri Foglio.

Sklepy Quadri Foglio mają powierzchnię 50-100m2 i są zlokalizowane w galeriach handlowych i przy głównych ulicach miast. Opłata licencyjna wynosi od 700 do 1 tys zł, a jej wysokość jest uzależniona od lokalizacji i wielkości sklepu. Franczyzobiorca może liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniego lokalu, system informatyczny oraz wsparcie marketingowe. Partner przechodzi też szereg szkoleń, które pozwolą mu sprawnie zarządzać sklepem i zapewnić klientom odpowiedni poziom obsługi. Firma zapewnia wyłączność terytorialną na danym obszarze.

(mak)