30.03.2010

Umacniają się w Małopolsce

W ostatnich dniach marca w Myślenicach otwarta zostałą kolejna franczyzowa placówka Północ Nieruchomości.

- Rynek nieruchomości w Małopolsce ma na tyle duży potencjał, że warto rozwijać na nim swoją działalność – mówi pani Alicja Hrabia, współwłaścicielka nowej placówki. - Aby jednak szybko osiągnąć pozycję na rynku potrzebny jest solidny partner – nasz wybór padł na Północ Nieruchomości. Firma posiada 7 oddziałów w rejonie Małopolskim.

Otwarcie biura nieruchomości Północ w Myślenicach.

Myślenice wraz z okolicznym regionem dzięki dwupasmowemu połączeniu z Krakowem, stają się obecnie atrakcyjnym miejscem do osiedlenia się dla tych, którzy cenią życie na wsi i wyprowadzają się z Krakowa..

- Cieszymy się, że nasza sieć rozrasta się sukcesywnie – mówi Ewa Choroś, dyrektor ds. rozwoju sieci. – Zależy nam na pełnej reprezentacji na naszym rodzimym rynku, tak by podobny zakres terytorialny móc w przyszłości osiągnąć w pozostałych obszarach kraju.

Początki firmy Północ Nieruchomości sięgają 1999 r. W listopadzie 2007 roku jako pierwsza agencja nieruchomości w Polsce, zadebiutowała na rynku giełdy NewConnect. Firma rozwija równolegle sieć franczyzową biur zarządzania nieruchomościami Prospector. W sieci biur obu marek oprócz oddziałów własnych znajduje się 19 oddziałów franczyzowych.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora