30.03.2010

Stolbud chce dalej rozwijać sieć

Program partnerski firmy to kolejny sposób na biznes w branży budowlanej.

Stolbud Włoszczowa jest jednym z producentów stolarki okiennej i drzwiowej, działającym na polskim rynku od ponad 40 lat. Proponowany przez firmę, oparty na zasadach franczyzy program partnerski, to okazja do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej.

Obecnie w ramach franczyzy działa ok. 30 salonów Stolbud Włoszczowa.

- Nasz program partnerski sprawdził się już w prawie 30 autoryzowanych salonach na terenie całej Polski. Cieszymy się, że sieć rozwija się tak dynamicznie. Nasze produkty dostępne są w ponad 300 placówkach i mamy nadzieję, że dzięki współpracy z kolejnymi partnerami handlowymi, nasz asortyment już niedługo będzie dostępny w większości miast kraju - mówi Dariusz Górski, dyrektor handlowy Stolbud Włoszczowa.

Do programu przystąpić może każdy, kto dysponuje własnym lub dzierżawionym lokalem. Mile widziana jest atrakcyjna lokalizacja punktu sprzedaży, a także dodatkowa powierzchnia, pozwalającą na składowanie materiałów. Przedsiębiorca zobowiązany jest również zapewnić personel, który zagwarantuje kompleksową obsługę klienta. W ramach programu partnerskiego firmy Stolbud Włoszczowa, franczyzobiorca otrzymuje produkty, ekspozycje, a także elementy identyfikacji wizualnej i wsparcie co do sposobu reklamowania salonu.

Placówki handlowe, które przystąpią do programu, działają na zasadzie franczyzy. Franczyzodawca dostarcza partnerom kompleksowy model funkcjonowania sklepu, zgodnie ze sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora