08.04.2010

Bacówka pozyskuje nowych franczyzobiorców

Sklepy sprzedające wędliny i kiełbasy, których produkcja opiera się na staropolskich recepturach powstaną w Warszawie i Krakowie.

Sieć powiększyła się w marcu o franczyzową placówkę, która znajduje się na krakowskim osiedlu Złocień. Obsługą klientów w sklepie zajmują się dwie właścicielki i jak twierdzą zainteresowanie ofertą Bacówki sprawia, że konieczne będzie zatrudnienie dodatkowego sprzedawcy.

Kolejne punkty sprzedaży zostaną uruchomione w najbliższym czasie w Rzeszowie oraz po dwie w Krakowie i Warszawie. Tym samym liczba sklepów franczyzowych wzrośnie do 12. Poza tym w sieci działają trzy lokale własne. Otwarcia kolejnych sklepów wpisują się w strategię Bacówki, która zapowiadała podwojenie liczby placówek w 2010 roku.

W ofercie Bacówki Towary Tradycyjne znajdują się m.in. szynki, polędwice, kiełbasy oraz specjały z dziczyzny.

Franczyzobiorca Bacówki może liczyć na pomoc sieci w zakresie doradztwa, materiałów reklamowych i aranżacji wnętrza. Szacowany koszt inwestycji to minimum 80 tys. zł. Lokal nie może być mniejszy niż 55 m2. Franczyzodawca poszukuje partnerów w takich miastach jak Katowice, Kielce, Jelenia Góra i Częstochowa.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0