Chata Polska wymaga jednolitej wizualizacji dla wszystkich sklepów działających pod jej szyldem.
Czwartek
15.04.2010
W pierwszym kwartale tego roku poznańska sieć Chata Polska powiększyła się o 12 sklepów.
 

Zgodnie z zeszłorocznymi planami rozwoju sieci Chata Polska otwiera placówki w rejonach Polski, w których dotychczas działało najmniej punktów handlowych. Sieć Chata Polska jest obecna na terenie 7 województw. Nowe sklepy otwarto w lubuskim (Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Bobrowice, Ośno Lubuskie, Przylep), dolnośląskim (Syców, Jelenia Góra) i wielkopolskim (Poznań, Skórzewo, Luboń, Swarzędz). Firma zapowiadała również otwieranie kolejnych sklepów w na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego oraz opolskiego i łódzkiego.

Do sieci Chata Polskiej przyłączają się przede wszystkim działające już sklepy. Nowy franczyzobiorca zachowuje niezależność w prowadzeniu i zarządzaniu własnym sklepem, korzystając jednocześnie z metod działania opracowanych przez franczyzodawcę.

Chata Polska wymaga jednolitej wizualizacji sklepów, dba o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni oraz ekspozycję i oświetlenie towaru na półkach – czyli te zabiegi, które mają wpłynąć na zwiększenie obrotów punktu handlowego.

Koszty przystąpienia do sieci różnią się w zależności od wielkości sklepu oraz znajdującego się w nim wyposażenia posiadanego przez potencjalnego franczyzobiorcę. Lokal powinien mieć przynajmniej 100 m2 powierzchni. Obecnie w sieci działa 235 sklepów.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz