W ramach franczyzy Baj Art oferuje przekazanie wiedzy ze specyficznego malowania wnętrz.
Wtorek
20.04.2010
W Polsce artystyczne malowanie wnętrz to nowość. A teraz na naszym rynku ma powstać franczyzowa sieć oferująca tego typu usługi.
 

Pierwszy partner firmy już działa na terenie Warszawy i Siedlec. Edyta Rak zrealizowała swoje pierwsze zlecenie - malowanie przedszkola. Na początku lutego zakończył szkolenia kolejny franczyzobiorca - na Poznań. Firma prowadzi też zaawansowane rozmowy z małżeństwem z Krakowa, z którym najprawdopodobniej w najbliższym czasie zostanie podpisana umowa współpracy. Do końca roku Baj Art chce pozyskać 60 franczyzobiorców. Docelowo na terenie kraju ma działać 90 placówek.

Artystycznym malowaniem wnętrz firma zajmuję się od ponad 4 lat. Każdy malunek jest wykonywany indywidualnie na zlecenie klienta. Oferta artystycznego malowania wnętrz skierowana jest głównie do młodych małżeństw z dziećmi do 12 roku życia.

- Franczyzobiorca nie musi, a nawet nie powinien posiadać lokalu - podkreśla Karolina Mrowiec. - To my przyjeżdżamy do klienta. Dlatego w naszej działalności bardzo przydaje się samochód.

Opłata za przystąpienie do sieci wynosi 3770 zł. Oprócz kosztów szkolenia biorca potrzebuje ok. 1,5 tys. zł na reklamę. Od 3 miesiąca prowadzenia biznesu franczyzobiorca zobowiązany jest do uiszczania opłaty bieżącej w wysokości 250 zł netto miesięcznie. Franczyzodawca zapowiada stworzenie funduszu marketingowego dopiero, gdy w sieci działać będzie 20 franczyzobiorców.

W ramach franczyzy Baj Art oferuje przekazanie wiedzy ze specyficznego malowania wnętrz - przygotowywania projektów, ścian i wykańczania malunków oraz prowadzenia biznesu. Franczyzobiorca otrzymuje projekty materiałów reklamowych - ulotek, wizytówek, i broszur, a także wzory umów do zawierania z kontrahentami, wyłączność na określonym obszarze i pomoc merytoryczną przez cały okres trwania umowy. Szacowany okres zwrotu z inwestycji trwa ok. dwóch miesięcy. To czas na wypromowanie biznesu.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

wirtualny adres

Hej, planuje zalozyc firme ale nie chcialabym jeszcze wynajmowac siedziby i wydawac na to gory pieniedzy, trafilam na takie rozwiazanie...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Gdzie kupić meble do warsztatu?

jak chodzi o meblach ogrodowych to ten producent na pewno przyda https://zumm.pl/

57 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Biznes dla wygodnych

Najlepsze Tabletki na Trądzik

13 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Szukam betatesterów do nowego programu do wypożyczalni samochodów . Doskonała okazja by poznać bezpłatnie program do prowadzenia wypożyczalni. szczegóły na xevoss eu

46 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Import używanych maszyn rolniczych z Niemiec

Jak sądzicie czy import używanych maszyn z Niemiec to możliwie zyskowny biznes? Ryzyko jest ograniczone, bo możemy sprowadzać praktycznie na zamówienie, a wg ogłoszeń...

1 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Biznes dla wygodnych

moja strona internetowa - recenzjefarmaceuty.pl

13 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biznes dla wygodnych

Wygodny to jak sprzedaż idzie, ja myślałem raczej zainwestować w punkty usługowe tego typu: Hardy Multiserwis

13 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach

Masz rację Mariuss ,Wulkanizacja Poznań, te dwa słowa ciężko pogodzić. Trzeba uważać na każdym kroku żeby urząd skarbowy nie przyczepił się do Ciebie. Mimo...

46 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018