Coccodrillo otwiera nowe placówki

Sieć Coccodrillo liczy 157 sklepów, z których 76 prowadzą franczyzobiorcy.
Piątek
23.04.2010
Na ten rok firma zaplanowała otwarcie 25 nowych placówek, w większości będą to sklepy franczyzowe.
 

Spółka CDRL zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją ubranek dla dzieci. Produkty firmy dostępne są w ponad 150 placówkach z logo Coccodrillo, oraz wielu sklepach multibrandowych w kraju i za granicą.

- Do końca roku chcielibyśmy tworzyć jeszcze 10 sklepów własnych i 15 agencyjnych. Do celu przybliżają nas kolejne otwarcia, które będą miały miejsce już niebawem w Płońsku i Radomiu, gdzie powstaną placówki agencyjne oraz w Płocku i Suwałkach, gdzie otworzymy placówki własne – mówi Ewa Matuszak, dyrektor. - Od ubiegłego roku konsekwentnie realizujemy szereg projektów związanych z nauką przez zabawę. W naszych sklepach dzieci mogą wziąć udział w konkursach plastycznych, fotograficznych czy krzyżówkowych, które w przystępny sposób zapoznają dziecko z takimi tematami jak higiena jamy ustnej, czy przygotowania do pierwszego dnia w przedszkolu.

Sklepy z ubrankami Coccodrillo powstają najczęściej w miejscowościach mających więcej niż 25 tys. mieszkańców i mają powierzchnię od 60 do 80 m2. Na meble, oświetlenie i sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem trzeba przeznaczyć ok. 70 tys. zł, kolejne 30 tys. zł pochłoną koszty remontu. Przystąpienie do sieci wiąże się z wniesieniem kaucji zwrotnej w wysokości 15 tys. zł. CDRL zapewnia swoim partnerom bezpłatne materiały reklamowe oraz wsparcie marketingowe. Właściciel sklepu partnerskiego otrzymuje towar w komis, uczestniczy w akcjach promocyjnych i wyprzedażach, ma również zapewniony pakiet szkoleń.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018