Sieć rośnie na wiosnę

Niedawno do sieci przyłączone zostały placówki w Ostrowie Wielkopolskim, Radomiu, Ciechanowie i Łowiczu.
Czwartek
29.04.2010
Miss Trendy, sieć sklepów z odzieżą dla młodzieży, powiększyła się o kolejne placówki.
 

Od początku marca, w każdą sobotę sieć Miss Trendy powiększa się o kolejny salon. W tej chwili jest ich już 29, z czego 24 to jednostki franczyzowe. Ostatnio do sieci przyłączone zostały placówki w Ostrowie Wielkopolskim, Radomiu, Ciechanowie i Łowiczu.

- Nasza firma cały czas się rozwija, i nie mówię tu wyłącznie o sukcesywnie rosnącej liczbie sklepów. Niedawno zmieniliśmy wizualizację naszych placówek. Pojawiły się nowe kolory, zmieniliśmy system meblowy, który teraz jest produkowany specjalnie dla nas. Zmieniliśmy też całe otoczenie marketingowe, czyli wszystkie ekspozytory, plakaty itp. - mówi Agnieszka Rosoch, właścicielka Miss Trendy.

Firma Miss Trendy powstała w 2000 roku, zaś od czterech lat prowadzi produkcję i sprzedaż kolekcji we własnych sklepach. Oferta firmy skierowana jest do młodzieży, zwłaszcza młodych kobiet ceniących wygodę i wysoką jakość za rozsądną cenę. Koszty otwarcia sklepu w sieci Miss Trendy wynoszą od 25 tys. zł netto. Przygotowania do otwarcia trwają ok. 2 tyg. Firma Miss Trendy zapewnia bezpłatną wizualizację oraz dostęp do znaku towarowego i know how. Za przystąpienie do sieci nie są pobierane żadne opłaty. Franczyzobiorca powinien dysponować lokalem o powierzchni 40-80 m2 w ciągu handlowym, centrum handlowym, albo centrum miasta.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018