04.05.2010

Abra ma trzy kolejne sklepy

Sieć meblowa Abra powiększyła się o trzy nowe placówki własne - w Rzeszowie, Przemyślu i Siemianowicach Śląskich. W niedalekiej przyszłości mają ruszyć także sklepy na licencji.

Obecnie Abra zarządza siecią 76 punktów. Rzeszowski sklep powstał w Centrum Handlowym Nova, a jego otwarcie związane jest z relokacją istniejącego już w tym mieście salonu. W Przemyślu i Siemianowicach Śląskich marka Abra pojawiła się po raz pierwszy.

Sklep meblowy Abra.

Obecnie Abra zarządza siecią 76 punktów.

- Od początku 2010 roku uruchomiliśmy już 5 sklepów, a od września 2009 roku, a więc od początku naszego roku obrachunkowego, 8 nowych placówek. W niedalekiej przyszłości planujemy dalsze otwarcia i rozwój sieci sklepów franczyzowych - mówi Piotr Krzanowski, prezes zarządu Abry. - W 2010 roku mija 20 lat funkcjonowania naszej firmy. Dzięki zaplanowanej strategii i wsparciu JD Group zamierzamy nadal zwiększać udział w rynku i poszerzać naszą ofertę - dodaje.

Abra posiadająca obecnie ok. 5 procent udziału w rynku meblowym. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu JD Group z siedzibą w RPA. Koncern notowany jest na giełdzie w Johannesburgu i posiada ponad 1 tys. obiektów handlowych, zgrupowanych w 9 sieciach handlowych na terenie RPA, zajmujących się sprzedażą detaliczną mebli, artykułów RTV/AGD oraz sprzętu komputerowego.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora