06.05.2010

Własna Ibiza Ice Cafe

Ibiza Ice Cafe, operator lodziarnio-kawiarni, planuje uruchomienie czwartego lokalu własnego.

Będzie on zlokalizowany na rynku we Wrocławiu. Otwarcie planowane jest na okres wakacyjny. Pracę nad ukończeniem kolejnych punktów trwają. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, do końca br. sieć Ibiza Ice Cafe będzie liczyła minimum cztery lokale własne.

W styczniu 2010 roku spółka przeprowadziła emisję prywatną akcji, z której środki zostały przeznaczone na rozwój sieci lokali własnych oraz rozruch programu franczyzowego.

- W pierwszej połowie maja otworzymy lodziarnię w galerii Malta w Poznaniu. Cały czas trwają także prace nad uruchomieniem placówki w Centrum Sztuki i Biznesu - Stary Browar w Poznaniu. Otwarcie planujemy na czerwiec. Z końcem maja rozpoczniemy adaptację punktu na rynku we Wrocławiu. To oznacza, że w najgorętszym wakacyjnym okresie będziemy mieli już cztery nowe lokale, co powinno znacząco wpłynąć na wyniki w II kwartale - mówi Tomasz Haligowski, prezes zarządu Ibiza Ice Cafe.

Sieć Ibiza Ice Cafe charakteryzuje egzotyczna stylistyka nawiązująca do wysp z hiszpańskiego archipelagu Baleary. Pierwszy lokal Ibiza Ice Cafe został uruchomiony we Wrocławiu w maju 2009 roku. Strategia spółki zakłada także rozwój poprzez budowę sieci franczyzowej. Obecnie trwają jeszcze pracę nad ostateczną strukturą oferty dla przyszłych partnerów.

W styczniu 2010 roku spółka przeprowadziła emisję prywatną akcji z której pozyskała 1,2 mln zł. Środki zostały przeznaczone na rozwój sieci lokali własnych oraz rozruch programu franczyzowego.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora