11.05.2010

Yasumi po raz trzydziesty

W kwietniu w Świdnicy do sieci Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi dołączył 30 gabinet partnerski.

Yasumi zajmuje się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferuje również odnowę biologiczną i rehabilitację. Gabinety wyposażone są w sprzęt specjalistyczny, stosowany m.in. w medycynie i rehabilitacji.

Upiększający zabieg kosmetyczny w placówce Yasumi.

Yasumi oferuje m.in. odnowę biologiczną i rehabilitację

Jak przekonują przedstawiciele firmy, filozofia jej działania oparta jest na idei wellness, wyrażającej dążenie do dobrego samopoczucia i zdrowia – harmonii między ciałem, duchem i umysłem. Pierwszy instytut Yasumi został otwarty 6 lat temu w Kaliszu. W najbliższych miesiącach powstać mają kolejne - w Obornikach Wlkp., Częstochowie, Lublinie oraz Lesznie.

W programie Yasumi Partner kwota potrzebna na zakup sprzętu oraz preparatów i kosmetyków wynosi około 180 tys. zł. Biorca nie ponosi żadnych opłat bieżących. Za to po omówieniu warunków współpracy i dobraniu oferty przechodzi szkolenia przygotowujące merytorycznie do prowadzenia instytutu. Lokal powinien mieć wydzielone co najmniej 4 gabinety.

- Dla powodzenia inwestycji bardzo ważne jest zaangażowanie właściciela, właściwie dobrana kadra, dobra lokalizacja, umiejętne działania marketingowe oraz odpowiednio skonstruowana oferta zabiegowa, dostosowana do warunków zarobkowych i wymagań klientów w danym regionie – mówi Artur Kołecki dyrektor d.s. rozwoju Yasumi. - Jeśli wszystkie te warunki są spełnione, wówczas inwestycja powinna się zwrócić w okresie 12-18 miesięcy.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora