W sieci Disenso działa obecnie sześć placówek, połowę z nich prowadzą franczyzobiorcy.
Piątek
14.05.2010
Firma Disenso, wyłączny dystrybutor produktów marki Playboy w Polsce, rusza z nową ofertą franczyzową.
 

- Naszym oczkiem w głowie jest teraz rozwój franczyzy light, zupełnie nowatorskiego produktu na rynku franczyzowym. Różni się on od standardowej franczyzy przede wszystkim kosztami inwestycji, które zamykają się na poziomie 60-70 tys. zł netto przy założeniu, że koszt przystosowania punktu nie przekracza 25 tys. zł, a pozostała kwota to koszty zatowarowania i środków finansowych niezbędnych na początku działalności - mówi Tomasz Chojnacki, prezes zarządu spółki Disenso. - Tak naprawdę daje nam to połowę kosztów otwarcia dotychczasowych stoisk. Oferta ta jest odpowiedzią na ogromną ilość zapytań z mniejszych ośrodków miejskich, gdzie wysokie koszty inwestycji stanowiły zaporę rentowności tego biznesu.

W sieci Disenso działa obecnie sześć placówek, połowę z nich prowadzą franczyzobiorcy. Jednak jeszcze w tym miesiącu do sieci dołączą punkty franczyzowe w Opolu i we Wrocławiu. W dalszych planach jest otwarcie placówek w Szczecinie, Poznaniu i Trójmieście.

Chcielibyśmy, żeby do końca roku w sieci działało 12 placówek Disenso. Ponadto jesteśmy po wstępnych rozmowach z jednym z kandydatów na franczyzobiorcę, z którym mam nadzieje uda nam się do końca lipca otworzyć pierwszy zagraniczny butik naszej sieci – mówi Tomasz Chojnacki. - Przygotowujemy się również do bardzo dużego przedsięwzięcia, jakim jest wprowadzenie własnej kolekcji sygnowanej malinką.

W kontaktach z potencjalnymi franczyzobiorcami ma pomóc nowa strona internetowa Disenso, na której osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci będą mogły znaleźć prospekt zawierający szczegółowe warunki współpracy.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Ja inwestuję w granulat złota https://mennica-krakowska.pl/index.php?id_category=31&controller=category Srebro jest NIEOPŁACALNE

54 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2018
Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

54 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
zobacz więcej na forum