18.05.2010

Star Finance powiększa sieć

W ostatnich tygodniach został otwarty kolejny Salon Finansowy Star Finance. To szósta z kolei placówka działająca pod logo firmy.

W trakcie przygotowania jest 10 kolejnych lokali. Jak zapowiada Tomasz Machajewski, dyrektor sprzedaży Star Finance, do końca maja do sieci ma dołączyć jeszcze kilkunastu partnerów. Jeśli plan ten wejdzie w życie Star Finance będzie posiadać na koniec czerwca ponad czterdzieści placówek, rozmieszczonych na terenie całej Polski.

Jedna z placówek Star Finance.

- Projekt cieszy się sporym zainteresowaniem osób chcących prowadzić własną działalność w branży finansowej - przekonuje Tomasz Machajewski. - Wpływa na to m.in. niska startowa opłata licencyjna, która wynosi kilkanaście tysięcy złotych.

Pośród partnerów Star Finanse można spotkać nie tylko osoby z doświadczeniem w branży finansowej. Partner bez doświadczenia musi jednak zatrudnić w swoim salonie pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.

Każdy z franczyzobiorców przechodzi szkolenia z zakresu funkcjonowania sieci, obsługi klienta oraz produktowe. Biorca otrzymuje od centrali sieci system CRM zawierający elementy zarządzania salonem a także usługę preweryfikacji wniosków kredytowych. Umożliwia ona przyspieszenie i usprawnienie procesu kredytowego na etapie wyboru banku spełniającego wymogi i potrzeby klienta.

Klienci opłacą w Star Finance bieżące rachunki z małą prowizją lub nawet bezpłatnie.
- Nie jest to, bowiem podstawa działalności salonów - podkreśla Tomasz Machajewski. - Podczas dokonywania opłaty klient poznaje inne rozwiązania finansowe. Otrzymuje również zaproszenie do grona uczestników programu lojalnościowego StarClub.

Klienci korzystając z usług salonu zbierają punkty, które mogą zamienić na nagrody. Po opłaceniu kilkunastu rachunków lub skorzystaniu z jednej z usług mogą wybrać dla siebie prezent z gabloty, która znajduje się w każdym salonie.

Placówki Star Finance oferują pożyczki gotówkowe i kredyty hipoteczne kilkunastu banków. Klienci, którzy już posiadają zobowiązania kredytowe uzyskają pomoc w kwestii obniżenia raty kredytowej poprzez konsolidację swoich zobowiązań. Osoby kupujące samochody mogą liczyć na dobór ubezpieczenia komunikacyjnego i możliwość dopełnienia wszystkich formalności na miejscu, łącznie z opłaceniem składki.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora