Hurtimex przyspiesza budowę sieci

Jarosław Kopeć, wiceprezes Hurtimexu, chce rok 2010 zamknąć z 10 placówkami franczyzowymi Tup-Tup.
Środa
02.06.2010
Odzieżowa spółka podpisała trzy umowy z franczyzobiorcami w Wielkopolsce.
 

Dzięki nowym umowom w nadchodzących miesiącach powstaną trzy kolejne sklepy marki Tup-Tup, oferujące odzież dziecięcą. W maju Hurtimex otworzył dwa punkty franczyzowe sieci – w Wolsztynie i Nowym Tomyślu. Rok 2010 właściciele sieci chcą zamknąć z 10 placówkami franczyzowymi.

- Nowi partnerzy to nasi klienci, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu – mówi Jarosław Kopeć, wiceprezes Hurtimexu. - Znają nasz asortyment, więc współpraca franczyzowa stanowi dla nich atrakcyjne rozwiązanie.

Firma proponuje też partnerom formułę tzw. „cornera” franczyzowego, w ramach którego część powierzchni handlowej jest przeznaczona pod ekspozycję produktów Tup-Tup. To oferta skierowana zarówno do dużych sklepów, jak i tych dysponujących niewielką powierzchnią handlową, od 12 metrów kwadratowych.

- Warunki współpracy są indywidualnie przedstawiane kandydatom zainteresowanym współpracą – tłumaczy Jarosław Kopeć. - Nie ma jednolitych kryteriów, zasady partnerstwa negocjujemy w zależności od powierzchni handlowej i lokalizacji, jaką przedstawi potencjalny partner.

Od 2008 roku spółka Hurtimex notowana jest na alternatywnym rynku giełdowym New Connect. W swoim portfelu oprócz franczyzowej marki Tup-Tup posiada też brand Hoop, również oferujący modę dla starszych dzieci.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018