02.06.2010

Hurtimex przyspiesza budowę sieci

Odzieżowa spółka podpisała trzy umowy z franczyzobiorcami w Wielkopolsce.

Dzięki nowym umowom w nadchodzących miesiącach powstaną trzy kolejne sklepy marki Tup-Tup, oferujące odzież dziecięcą. W maju Hurtimex otworzył dwa punkty franczyzowe sieci – w Wolsztynie i Nowym Tomyślu. Rok 2010 właściciele sieci chcą zamknąć z 10 placówkami franczyzowymi.

Jarosław Kopeć, prezes spółki Hurtimex

Jarosław Kopeć, wiceprezes Hurtimexu, chce rok 2010 zamknąć z 10 placówkami franczyzowymi Tup-Tup.

- Nowi partnerzy to nasi klienci, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu – mówi Jarosław Kopeć, wiceprezes Hurtimexu. - Znają nasz asortyment, więc współpraca franczyzowa stanowi dla nich atrakcyjne rozwiązanie.

Firma proponuje też partnerom formułę tzw. „cornera” franczyzowego, w ramach którego część powierzchni handlowej jest przeznaczona pod ekspozycję produktów Tup-Tup. To oferta skierowana zarówno do dużych sklepów, jak i tych dysponujących niewielką powierzchnią handlową, od 12 metrów kwadratowych.

- Warunki współpracy są indywidualnie przedstawiane kandydatom zainteresowanym współpracą – tłumaczy Jarosław Kopeć. - Nie ma jednolitych kryteriów, zasady partnerstwa negocjujemy w zależności od powierzchni handlowej i lokalizacji, jaką przedstawi potencjalny partner.

Od 2008 roku spółka Hurtimex notowana jest na alternatywnym rynku giełdowym New Connect. W swoim portfelu oprócz franczyzowej marki Tup-Tup posiada też brand Hoop, również oferujący modę dla starszych dzieci.

(gum)