08.06.2010

Figura na eksport

Vacu Fit, sieć salonów wspomagających odchudzanie rozwija swój koncept również za granicą.

Firma zajmuje się produkcją kapsuł do odchudzania i likwidacji cellulitu. Działanie urządzenia polega na wytworzenia dużego ciśnienia, pod wpływem którego wzrasta ukrwienie dolnych partii ciała. Jeden zabieg w kapsule trwa 30 minut, a jego efekty dostrzegalne są już po szóstej wizycie w placówce. Właśnie w oparciu o specjalistyczny sprzęt działają partnerzy Vacu Fit. Na całym świecie funkcjonuje blisko 300 partnerów. Koncept sprawdził się na Węgrzech, w Holandii, Belgii i Anglii. Najbliższe otwarcia w Polsce będą miały miejsce w Chorzowie, Otwocku i Gdańsku, a na kontynencie amerykańskim w USA.

Koszt inwestycji związany z rozpoczęciem działalności pod logo Vacu Fit wynosi ok. 50 tys. zł, z czego 4 tys. zł to opłata wstępna.

- Poszukujemy partnerów na terenie całej Polski – mówi Małgorzata Kucharska, kierownik ds. sprzedaży Vacu Fit. - Nie ograniczamy inwestorów w zakresie lokalizacji studia. Oczekujemy jednak, że placówki będą posiadały dostępny parking. Takie wymóg najczęściej spełniają centra miast, osiedla domków jednorodzinnych i inne osiedla mieszkaniowe.

W ramach pakietu startowego partnerzy Vacu Fit otrzymają materiały reklamowe w postaci plakatów, firmowych gadżetów i przede wszystkim urządzenia do wykonywania ćwiczeń i zabiegów wraz z środkami do pielęgnacji całego sprzętu.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0