10.06.2010

Nowa placówka, nowe menu

W Zgorzelcu została otwarta nowa restauracja Sphinx, w której klienci mogą spróbować potraw ze zmienionego menu.

Nowa restauracja została otwarta w centrum handlowym Eden w Zgorzelcu i jest to 97 placówka działająca w sieci Sphinx. W najbliższym czasie spółka planuje uruchomienie dwóch kolejnych lokali. Otwarcie nowej placówki stało się pretekstem do zaprezentowania nowej oferty produktowej dostępnej w restauracjach Sphinx.

Shoarma z frytkami. Fot. Sfinks Polska

Odświeżenie menu Sphinksa zaowocowało między innymi nowymi smakami shoarmy.

W restauracji będzie wdrażane nowe menu, w którym znajdą się specjalne oferty: śniadaniowa, obiadowa oraz dla dzieci.

- Na podstawie badań preferencji klientów zdecydowaliśmy o przywróceniu do menu dań wyjątkowo lubianych przez naszych gości, np. panierowanych kalafiorków, czy zupy cebulowej. Do menu wracają też wszystkie pizze i pozycje z działu „Na mniejszy apetyt” obejmujące charakterystyczne dla Sphinksa dania bez dodatków skrobiowych i ziemniaczanych. Na specjalne życzenie studentów do oferty wprowadzone zostało pożywne i niedrogie spaghetti bolognese. W nowym menu znajduje się także duży wybór dań w rozmiarze XL i zestawu Lunch Menu, które pozwalają zjeść szybko i za przystępną cenę – wymienia Mariola Krawiec-Rzeszotek, prezes zarządu spółki Sfinks.

Sfinks Polska zarządza obecnie 111 restauracjami, w tym siecią 97 restauracji Sphinx, 9 restauracjami Chłopskie Jadło i 5 restauracjami Wook.

(mak)