City Hell dla dzieci

Jedna z placówek City Hell dla dorosłych.
Piątek
25.06.2010
Outlet Polska, dystrybutor markowej odzieży outletowej w Polsce, rozpoczął rozwój pierwszej na rynku sieci sklepów z końcówkami kolekcji dla dzieci.
 

Placówki będą działały na zasadzie franczyzy pod logo City Hell Baby. Spółka Outlet Polsa weszła w sprofilowany rynek outletowy, który dopiero stawia pierwsze kroki w kraju. Nowy projekt powstał na bazie rozwoju City Hell, sieci outletów z ofertą standardową.

Pierwszy sklep City Hell Baby zostanie uruchomiony wraz z końcem sierpnia 2010 r. w Opolu. Strategia rozwoju sieci, podobnie jak City Hell, opiera się na franczyzie. Koszt inwestycji w sklep City Hell Baby wynosi ok. 30-40 tys. zł. Placówki będą otwierane na terenie całej Polski. Docelowo sieć ma liczyć ok. 50 sklepów City Hell Baby.

– Rynek outletowy w Polsce nabiera tempa. Jeszcze do niedawna branża składała się wyłącznie z centrów handlowych, gdzie głównie działały sklepy firmowe. Obecnie coraz większy udział w branży mają mniejsze sklepy z ofertą multibrandową. Przeważnie jednak, są one nastawione na klienta dorosłego i młodzież – mówi Adam Bilik, współwłaściciel firmy Outlet Polska.

Outlet Polska wchodzi w niszę

Spółka Outlet Polska postanowiła poszerzyć spektrum odbiorców oferty outletowej. City Hell Baby koncentruje się na dzieciach w wieku od 0 do 14 lat. W placówkach dostępne będą końcówki kolekcji takich Marek jak Mexx Baby, Levis, Noa Noa Kids i Fransa Kids. Ich ceny będą do 70 proc. niższe niż w salonach firmowych.

– Rynek outletowy w Polsce jest dość jednorodny. W branży odzieżowej istnieje wiele nisz, które zamierzamy zająć. Jedną z nich jest sektor sprzedaży ubrań dziecięcych – mówi Adam Bilik.

Decyzja o realizacji projektu budowy sieci City Hell Baby wynika z potrzeby rynku. Jak twierdzi Adam Bilik, wydatki na dzieci stanowią istotną część każdego domowego budżetu. Dotyczy to szczególnie ubrań, z których mali klienci szybko wyrastają. Outlety pozwalają nie tylko kupować więcej i częściej, ale również udostępniają wysokiej jakości obrandowany produkt.

– Planujemy sukcesywnie zwiększać wachlarz marek oferowanych w sklepach City Hell Baby. Rozbudowa sieci placówek będzie szła w parze z rozwojem wewnętrznym placówek – mówi Adam Bilik.

Hurtownik i detalista

Outlet Polska prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż markowej odzieży outletowej. Jako hurtownik zaopatruje w towar zarówno sklepy typu faktory outlet, jak i tradycyjne, eleganckie sklepy w galeriach handlowych. Zasięg działania spółki obejmuje ok. 1,2 tys. sklepów w Polsce. Działalność firmy obejmuje również takie kraje jak Czechy, Rumunię i Węgry. Obecnie Outlet Polska posiada na terenie kraju 6 hurtowych placówek działających na zasadzie licencji. Inwestycja w biznes wynosi ok. 200 tys. zł.

Od 2009 roku Outlet Polska prowadzi również rozwój sieci salonów City Hell. Asortyment sklepów obejmuje multibrandową odzież pochodzącą z nadwyżek produkcyjnych międzynarodowych koncernów. Wśród oferowanych marek są m.in. Mexx, Sisley, Next, Vero Moda, Puma, Lee, Wrangler, 2-Biz, Vila, In Town, b-young, ICHI, Massimo Dutti, Zara, Stradivarius, Noa Noa i Blend. Aktualnie funkcjonuje 10 salonów City Hell. Koszt inwestycji w sklep City Hell wynosi ok. 100 tys. zł.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018