29.06.2010

Zdrowa skóra w kwadrans

Expelos, sieć salonów urody, planuje do końca roku pozyskać 20 franczyzobiorców.

Oferta Expelos składa się z trzech podstawowych zabiegów medycyny estetycznej – foto depilacji, foto odmładzania oraz radiofrekwencji. Podstawą funkcjonowania salonu jest specjalistyczny sprzęt, w tym urządzenie zwane IPL (Intense Pulse Light), które nadaje skórze zdrowy wygląd – ta staje się gładka i elastyczna, a przy tym pozbawiona popękanych naczynek i przebarwień słonecznych. Zabieg trwa ok. kwadransa i wykonuje go kosmetyczka.

Firma działa niespełna rok, a pierwszym franczyzobiorcą jest partner, który z początkiem czerwca uruchomił swój lokal w Poznaniu. Do końca roku do działającego salonu własnego w Warszawie dołączą jeszcze kolejne dwie placówki własne - w stolicy i w Trójmieście. Poza tym Expelos prowadzi zaawansowane rozmowy z pięcioma przyszłymi partnerami.

- Chcielibyśmy, żeby do końca roku w sieci znajdowało się 20 franczyzobiorców. To trudne zadanie, ale sądzimy, że szybko rozwijający się sektor usług i wąska specjalizacja zachęci do współpracy potencjalnych inwestorów - twierdzi Joanna Breśka, właścicielka Expelos.

Opłata licencyjna Expelos wynosi 60 tys. zł. Trzeba być przygotowanym na poniesienie kosztów związanych z dostosowaniem lokalu, który wyniesie ok. 15 tys. zł. W ramach pakietu franczyzowego partnerzy mogą liczyć na szkolenia, wyposażenie recepcji oraz gabinetów, materiały reklamowe i wpis na stronę internetową.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0