Sieć ciągle rośnie

W czerwcu w Warszawie i w Płocku zostały otwarte dwa nowe sklepy Top Secret & Friends.
Wtorek
29.06.2010
Redan, operator sieci Top Secret, Troll i Textilmarket, kontynuuje politykę dynamicznego rozwoju.
 

Maj i czerwiec upłynął w łódzkiej spółce pod znakiem kolejnych otwarć. W maju o pięć placówek powiększyła się dyskontowa sieć Textilmarket. Nowe sklepy tej marki pojawiły się w Siemianowicach Śląskich, Sandomierzu, Łapach, Pucku oraz w miejscowości Jelcz-Łapowice. W czerwcu dołączyły do tej listy dwie kolejne placówki, które zostały otwarte w Radzyniu i Golubiu Dobrzyniu. Obecnie sieć liczy prawie 180 placówek działających przeważnie w mniejszych miejscowościach.

Redan nie zapomina również o rynku modowym i także tu otwiera kolejne placówki. W czerwcu w Galerii Mazovia w Płocku i w CH Wola Park w Warszawie zostały otwarte dwa nowe salony Top Secret & Friends. Na początek lipca zaplanowane jest otwarcie kolejnego multibrandu. Będzie to placówka w Gnieźnie, która ze sklepu franczyzowego zostanie przekształcona w salon Top Secret & Friends. Obecnie firma posiada w Polsce 115 placówek Top Secret. Rozwija także sieć poza granicami kraju, głównie na Ukrainie.

Firma podejmuje również szeroko zakrojone działania marketingowe polegające na promowaniu konkretnych salonów. W ciągu kilku ostatnich miesięcy w sklepach Top Secret & Friends prowadzone były akcje promocyjne we współpracy z Żywiec Zdrój i Nivea. Klienci mogli kupić produkty z nowej kolekcji i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

(mak)

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018