29.06.2010

Sieć ciągle rośnie

Redan, operator sieci Top Secret, Troll i Textilmarket, kontynuuje politykę dynamicznego rozwoju.

Maj i czerwiec upłynął w łódzkiej spółce pod znakiem kolejnych otwarć. W maju o pięć placówek powiększyła się dyskontowa sieć Textilmarket. Nowe sklepy tej marki pojawiły się w Siemianowicach Śląskich, Sandomierzu, Łapach, Pucku oraz w miejscowości Jelcz-Łapowice. W czerwcu dołączyły do tej listy dwie kolejne placówki, które zostały otwarte w Radzyniu i Golubiu Dobrzyniu. Obecnie sieć liczy prawie 180 placówek działających przeważnie w mniejszych miejscowościach.

W czerwcu w Warszawie i w Płocku zostały otwarte dwa nowe sklepy Top Secret & Friends.

Redan nie zapomina również o rynku modowym i także tu otwiera kolejne placówki. W czerwcu w Galerii Mazovia w Płocku i w CH Wola Park w Warszawie zostały otwarte dwa nowe salony Top Secret & Friends. Na początek lipca zaplanowane jest otwarcie kolejnego multibrandu. Będzie to placówka w Gnieźnie, która ze sklepu franczyzowego zostanie przekształcona w salon Top Secret & Friends. Obecnie firma posiada w Polsce 115 placówek Top Secret. Rozwija także sieć poza granicami kraju, głównie na Ukrainie.

Firma podejmuje również szeroko zakrojone działania marketingowe polegające na promowaniu konkretnych salonów. W ciągu kilku ostatnich miesięcy w sklepach Top Secret & Friends prowadzone były akcje promocyjne we współpracy z Żywiec Zdrój i Nivea. Klienci mogli kupić produkty z nowej kolekcji i wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

(mak)