Środa
30.06.2010
Trzy nowe salony InwazjaPC.pl już otwarte.
 

Sieć sklepów ze sprzętem komputerowym InwazjaPC.pl, której właścicielem jest firma Sprzętkom, powiększyła się o punkty w Łodzi, Poznaniu i Gnieźnie. Na rynku działa już 28 własnych i 7 franczyzowych salonów tej marki. Firma prowadzi też dystrybucję produktów elektronicznych poprzez 40 sklepów partnerskich.

Zdaniem Przemysława Franiaka, menedżera do spraw rozwoju sieci, kluczem do sukcesu w handlu internetowym jest wsparcie go tradycyjną formą dystrybucji.

- Dzięki temu, że rozwijamy zarówno sprzedaż elektroniczną, jak i własną sieć sklepów, praktycznie nie odczuliśmy kryzysu – twierdzi Franiak. - Taka dywersyfikacja jest korzystna, bo z jednej strony klient może sprawdzić i porównać produkty na naszej stronie internetowej, a z drugiej ma poczucie komfortu, że nie kupuje od wirtualnego dostawcy, lecz w każdej chwili może odwiedzić nasz salon.

Firma Sprzętkom to przykład, jak doświadczenia zdobyte w danym segmencie można wykorzystać w pokrewnej dziedzinie. Poza sprzedażą hardware'u w ramach outsourcingu oferuje także opiekę nad korporacyjnymi sieciami komputerowymi.

- Już dawno dostrzegliśmy potencjał drzemiący w e-biznesie i dzięki temu nasza firma wciąż się rozwija – mówi Franiak. - Jako jedni z pierwszych dostrzegliśmy korzyści płynące z wykorzystywania aukcji internetowych i dzisiaj jesteśmy największym sklepem ze sprzętem komputerowym na Allegro.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Sferis powiększa sieć

Great share, your blog is awesome! Dream League Soccer 2018 Kits

8 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2018
Dobry konwerter do talerza satelitarnego.

Witam wszystkich , posiadam duży talerz satelitarny jeszcze od poprzedniego dostawcy telewizyjnego, od roku mam umowę z innym i jest zdecydowanie lepszy odbiór. Czy...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

8 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018