Grzegorz Mieszkalski, marketing manager w firmie Lanwar Cosmetics zajmującej się wdrażaniem konceptu Parfum Bar.
Poniedziałek
05.07.2010
O zainteresowaniu konceptem Parfum Bar i profilu potencjalnych franczyzobiorców opowiada Grzegorz Mieszkalski, marketing manager w firmie Lanwar Cosmetics.
 

Dlaczego postanowili Państwo rozwijać swoją firmę poprzez franchising?
- Prowadzenie każdego biznesu wymaga olbrzymiego zaangażowania, zarówno ze strony właścicieli, jak i pozostałych pracowników. Z doświadczenia wiemy, że to właściciel, a nie wynajęty menadżer, bardziej dba o powodzenie całego przedsięwzięcia i przykłada większą wagę do jego rozwoju. Dlatego też skupiamy się na pozyskaniu partnerów, którzy poprowadzą stoiska Parfum Bar z zaangażowaniem, rozwijając tym samym swój biznes. Ten model rozwoju sieci Parfum Bar pozwala nam skupić się na ciągłym udoskonalaniu naszego konceptu i wprowadzaniu nowych rozwiązań. Jednym z nich jest Creme Bar, oferujący kremy indywidualnie przygotowane po uprzednim profesjonalnym badaniu cery klienta, który już niedługo pojawi się na rynku. Opracowujemy również nowe testy doboru zapachu, aby stale pozytywnie zaskakiwać naszych klientów czymś nowym, co ma zachęcić ich do systematycznego odwiedzania naszych stoisk.

Kto najczęściej decyduje się na przystąpienie do sieci? Osoby, które długo prowadzą swój biznes, czy raczej początkujący?
- Mamy tutaj swego rodzaju równowagę. Większe zainteresowanie Parfum Barem jest wśród początkujących przedsiębiorców, którzy poszukują pomysłu na własną działalność. Jednak ostatecznie do sieci częściej przystępują osoby z doświadczeniem w prowadzeniu biznesu. Dysponują odpowiednimi środkami i wiedzą, które pozwalają im szybciej i łatwiej rozpocząć nową lub dodatkową działalność.

rozmawiała (mak)


POPULARNE NA FORUM

Biżuteria zawsze modna

Ja najczęściej jednak biżuterię kupuję u tradycyjnych jubilerów, ale z tego co widzę to to wygląda bardzo fajnie. Może się kiedyś skuszę.

47 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Polacy lubią prezenty

A ja np. nie przepadam, a już szczególnie nie lubię ani otrzymywania, ani składania życzeń. Chyba nie jestem standardową Polką, ale cóż. Każdy ma inne upodobania.

14 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Inwestycja w srebro - czy warto?

Warto.Jest to o wiele bezpieczniejsze niż inwestowanie w fundusze inwestycyjne czy w giełde.Jednoczesnie może dać o wiele lepsze dochody niż inwestowanie w lokaty, które...

53 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2018
Pan od kosmetyków

To może być ciekawy biznes. Tu chyba potęgą jest Inglot.________________________________pisaniepracdyplomowych.edu.pl

9 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

To biznes, który nie wymaga wielkiego nakładu finansowego. Kiedyś może w to wejdę._______________________http://pisaniepracdyplomowych.edu.pl

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Paznokcie w natarciu

Jaki rodzaj manicure jest najsolidniejszy i najlepszy na codzień?

19 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

Tutaj nie chodzi nawet o modę. Biżuteria jest sposobem na zachowanie kapitału. Po iluś tam latach nadal będzie coś warta. Pieniądze mogą stracić na wartości przez...

47 wypowiedzi
ostatnia 26.03.2018
Biżuteria zawsze modna

A ma ktoś pomysł na sprzedaż biżuterii męskiej?Konkretnie takie np.łańcuszki http://braccatta.com/pl/bizuteria-meskaW temacie biżuterii zawsze mówimy o tej...

47 wypowiedzi
ostatnia 25.03.2018
zobacz więcej na forum