Nauczą dzieci w największych miastach

Polscy konsumenci stanowią wyjątkowo atrakcyjny rynek dla światowych graczy z branży edukacyjnej, bo tradycyjnie przykładają dużą wagę do edukacji własnej i swoich dzieci.
Środa
07.07.2010
Do końca roku międzynarodowa sieć szkół językowych chce otworzyć w Polsce 7 placówek.
 

Pod koniec ubiegłego Mortimer English Club, specjalizujący się w kursach języka angielskiego dla dzieci, pozyskał masterfranczyzobiorcę na terytorium Polski. Jak dotąd powstał punkt partnerski w Otwocku, a kolejny franczyzobiorca już niebawem otworzy szkołę językową na warszawskim Mokotowie. Zajęcia odbywają się także w polskiej centrali sieci w Warszawie. Mortimer chce otwierać placówki w całej Polsce.

Jak twierdzi Anna Bratowska, której niemiecka firma powierzyła misję budowy sieci szkół językowych nad Wisłą, polscy konsumenci stanowią wyjątkowo atrakcyjny rynek dla światowych graczy z branży edukacyjnej.

- Polacy są tradycyjnie przywiązani do idei kształcenia – tłumaczy Bratowska. - W krajach Europy Zachodniej, np. w Wielkiej Brytanii, edukacja nie ma tak dużego znaczenia socjologicznego. Polscy studenci mają uznane w świecie osiągnięcia w zakresie nauk ścisłych, a to w dużej mierze rezultat właśnie dobrych podstaw edukacyjnych budowanych w młodym wieku.

Zagraniczna marka to szczególnie cenny atut również dlatego, że Polacy to wyjątkowo świadomi konsumenci i dwa razy sprawdzają, zanim wyjmą pieniądze z portfela.

- Tak jest zarówno w przypadku plazmowego telewizora, jak i wyboru szkoły dla dziecka – mówi Bratowska. - Zagraniczna marka, jak Mortimer English Club, ale ze swoistą domieszką „Made in Poland” jest dla nich świetnym rozwiązaniem. Taka szkoła jest z jednej strony prowadzona przez polskich przedsiębiorców, a z drugiej ma międzynarodową renomę i system sprawdzony na całym świecie.

Koncepcja nauki angielskiego dla dzieci wykorzystywana w Mortimer English Club została sformułowana w 1995 roku przez Karolę Scheer, założycielkę firmy. Pomysł polega na tym, aby bezstresowo uczyć się języków. Według przedstawicieli firmy nauka nie powinna być zmaganiem, ale świetną zabawą. W Mortimer English Club dzieci uczą się języka poprzez gry i śpiew w języku angielskim. Wedle założenia konceptu, w podobny sposób angielskiego mogą nauczyć się także dorośli. Zajęcia prowadzone są dla różnych grup wiekowych - od dwulatków aż po seniorów z indywidualnym tokiem nauczania. Na całym świecie działa już 288 placówek sieci.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Write My Essay Cheap

We provide high quality Marketing write my essay cheap Help and Marketing Help at very affordable prices. Simply fill in your order form to get the best essay Help Online...

1 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Biuro tłumaczeń - tłumaczenia techniczne

Cześć, znacie może jakieś biuro tłumaczeń ruda śląska która oferuje tłumaczenia techniczne najlepiej żebym mógł podejść z dokumentacją, bo potrzebuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 12.07.2018
Marketing Assignment Help

We offer high quality Marketing Assignment Help and Marketing Project Help at very affordable prices. Get the best grades with our Marketing Assignment Writing Service.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Online Assignment Help Australia

Simply fill in your order form to get the best Assignment Help Online services. Our 24/7 support team help with Online Assignment Help Australia queries.

1 wypowiedzi
ostatnia 10.07.2018
Przedszkole czeka na start

hire Mass Texting service online distribution is very important for me and yours business to promote! Well the information must continue. Thank you so much to providing this...

5 wypowiedzi
ostatnia 06.07.2018
Franczyza British School

Polecam zapoznać się z artykułem na temat franchisingu z organami zagranicznymi http://vademecumzarzadzania.pl/firma/lqa/

7 wypowiedzi
ostatnia 05.07.2018
Szkolenia prezentacje biznesowe

Numerous understudies of UK don't have much information to take help and compose expositions. dissertation writing service

3 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018
Przedszkole czeka na start

Buy essay writing service :Most basic choice of understudies is to purchase paper on the web.

5 wypowiedzi
ostatnia 29.06.2018