W każdym ze sklepów sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka i otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy.
Środa
14.07.2010
Niedawno sieć świętowała czwarte urodziny, dziś jest coraz bliżej otwarcia setnego punktu.
 

Naturhouse, sieć zajmująca się sporządzaniem indywidualnych planów dietetycznych, powoli zbliża się do otwarcia punktu numer 100 w Polsce. W kwietniu założyciel i operator sieci Andrzej Gładysz świętował czwarte urodziny firmy. Wówczas na rynku działało 77 placówek.

- Od tamtej pory przybyło pięć kolejnych oddziałów. Z usług Naturhouse można już skorzystać również w Żywcu, Tomaszowie Mazowieckim, Koninie, Wadowicach oraz Gdynii – mówi Gładysz. - W najbliższych tygodniach planujemy podpisanie kolejnych pięciu umów franczyzowych. Nowe punkty powstaną w Jastrzębiu, Oświęcimiu, Jeleniej Górze, Poznaniu oraz Tczewie.

W każdym ze sklepów sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka i otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy. W czasie trwania kuracji, organizowane są cotygodniowe spotkania z dietetykiem, kontrolującym jej przebieg i motywującym kuracjusza do osiągnięcia wyznaczonego celu – idealnej sylwetki. Firma zapewnia swoim klientom stałe wsparcie i na bieżąco śledzi reakcję organizmu danej osoby na poszczególnych etapach kuracji.

Naturhouse jest siecią o międzynarodowym zasięgu, działającą od 1994 roku. Ma ponad 1,7 tys. oddziałów w krajach Europy i Ameryki, z czego jedynie 140 to jednostki własne. Obecnie Naturhouse poszukuje w Polsce franczyzobiorców w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców. Aby podjąć współpracę z firmą, należy dysponować kwotą 70-100 tys. zł, potrzebną do nadania lokalowi wizerunku zgodnego ze standardami sieci. W kwocie tej zawarta jest wartość wszystkich elementów wyposażenia centrum dietetycznego Naturhouse oraz produktów stanowiących pakiet startowy. Roczna opłata licencyjna wynosi 2,4 tys. zł netto, a umowa franczyzowa zawierana jest na pięć lat z możliwością przedłużenia.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Firma w zgodzie z naturą

To jest bardzo szlachetna rzecz. ___________________________ Logistyka

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

To może być bardzo ciekawe. _________________- Prace licencjackie z Logistyki

3 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

To może być ciekawe. ___________________ < a href="http://pracelicencjackielogistyka.pl/">Prace licencjackie z Logistyki

3 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
impossible game

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one. - impossible...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.05.2018
Firma w zgodzie z naturą

Thanks a lot for sharing this arabian tale with us. As someone who is a big chief essays enthusiast, I enjoyed reading this tale a lot. If you can share more tales like this, I...

9 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2018
Optyk ma różowe okulary

To może być bardzo ciekawy artykuł. ______________ Magisterskie prace z anglistyki

18 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Optyk ma różowe okulary

my całą rodziną uczęszczamy do http://perfektvision.pl/. Porównując inne salony to naprawdę wyróżniają się ceną i jakością okularów

18 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2018
Firma w zgodzie z naturą

Warto też zadbać o artykuły bhp które są w zgodzie z naturą, np polecam zajrzeć tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/ , mają naprawdę świetną ofertę.

9 wypowiedzi
ostatnia 29.03.2018