14.07.2010

Naturhouse coraz bliżej setki

Niedawno sieć świętowała czwarte urodziny, dziś jest coraz bliżej otwarcia setnego punktu.

Naturhouse, sieć zajmująca się sporządzaniem indywidualnych planów dietetycznych, powoli zbliża się do otwarcia punktu numer 100 w Polsce. W kwietniu założyciel i operator sieci Andrzej Gładysz świętował czwarte urodziny firmy. Wówczas na rynku działało 77 placówek.

W każdym ze sklepów sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka i otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy.

- Od tamtej pory przybyło pięć kolejnych oddziałów. Z usług Naturhouse można już skorzystać również w Żywcu, Tomaszowie Mazowieckim, Koninie, Wadowicach oraz Gdynii – mówi Gładysz. - W najbliższych tygodniach planujemy podpisanie kolejnych pięciu umów franczyzowych. Nowe punkty powstaną w Jastrzębiu, Oświęcimiu, Jeleniej Górze, Poznaniu oraz Tczewie.

W każdym ze sklepów sieci można skorzystać z bezpłatnych porad dietetyka i otrzymać szczegółowo rozpisaną dietę oraz zaopatrzyć się we wspomagające ją suplementy. W czasie trwania kuracji, organizowane są cotygodniowe spotkania z dietetykiem, kontrolującym jej przebieg i motywującym kuracjusza do osiągnięcia wyznaczonego celu – idealnej sylwetki. Firma zapewnia swoim klientom stałe wsparcie i na bieżąco śledzi reakcję organizmu danej osoby na poszczególnych etapach kuracji.

Naturhouse jest siecią o międzynarodowym zasięgu, działającą od 1994 roku. Ma ponad 1,7 tys. oddziałów w krajach Europy i Ameryki, z czego jedynie 140 to jednostki własne. Obecnie Naturhouse poszukuje w Polsce franczyzobiorców w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców. Aby podjąć współpracę z firmą, należy dysponować kwotą 70-100 tys. zł, potrzebną do nadania lokalowi wizerunku zgodnego ze standardami sieci. W kwocie tej zawarta jest wartość wszystkich elementów wyposażenia centrum dietetycznego Naturhouse oraz produktów stanowiących pakiet startowy. Roczna opłata licencyjna wynosi 2,4 tys. zł netto, a umowa franczyzowa zawierana jest na pięć lat z możliwością przedłużenia.

(gum)