13.07.2010

Komfort po czesku

Komfort ma już siedem sklepów w Czechach.

Komfort rozbudowuje sieć zarówno w Polsce jaki i za naszą południową granicą. W 2009 roku spółka otworzyła dwa pierwsze sklepy w Republice Czeskiej – w Olomoucu oraz w Pilźnie. W 2010 zostały otwarte kolejne - w Usti nad Labem (styczeń), w Pradze (luty), w Karwinie (marzec) oraz w Ostrawie (kwiecień). Siódma placówka uruchomiona została w sto tysięcznym Libercu w centrum handlowym Severka. Do końca 2010 roku planowane jest otwarcie na tamtejszym rynku jeszcze trzech salonów. Jeszcze w tym roku ma też powstać kolejny sklep na Słowacji.

Otwarcie Komfortu w Libercu

Od lipca działa 150 placówka Komfortu, to zarazem 26 franczyzowy sklep - w Piotrkowie Trybunalskim. Dla multifranczyzobiorczyni z Piotrkowa będzie to już drugi punkt Komfortu. Jak twierdzi franczyzobiorczyni zachęciły ją atrakcyjne warunki, które Komfort oferuje partnerom otwierającym kolejne sklepy. Cała kwota inwestycji może być rozłożona na raty, a multifranczyzobiorcom Komfort daje dodatkową możliwość anulowania trzech ostatnich rat, co w praktyce oznacza zmniejszenie kosztów inwestycji nawet do 30 proc.

Sklepy partnerskie Komfortu w Polscce powstają w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł. Biorca licencji musi również dysponować lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 m2.

Oferta Komfortu obejmujące panele, podłogi drewniane, wykładziny oraz dywany. Asortyment dodatkowo został wzbogacony o drzwi oraz firany i zasłony.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora