Outlet Polska zdobywa rynki

Bartłomiej Kucy, dyrektor rozwoju sieci City Hell
Poniedziałek
26.07.2010
O strategii rozwoju marki City Hell opowiada Bartłomiej Kucy, dyrektor rozwoju sieci.
 

Outlet Polska rozpoczął rozwój City Hell Baby, sieci z dziecięcą odzieżą outletową. Firma weszła również w e-rynek. Czy nowe projekty nie przysłonią budowy sklepów City Hell, pierwszej sieci Outlet Polska?
Nasze projekty idą w parze z rozwojem sieci sklepów City Hell. Prowadzimy działania, które są odpowiedzią na potrzeby rynku. Rynek outletowy w Polsce dopiero się rozwija i jest wiele nisz do wykorzystania. Chcemy jak najlepiej dopasować się do klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwój sprofilowanych salonów. Wydatki na dzieci stanowią istotną część każdego domowego budżetu. Mali klienci szybko wyrastają z ubrań, a outlety pozwalają kupować częściej i taniej wysokiej jakości produkt. Zwróciliśmy również uwagę na internet. Rynek online w branży outletowej właściwie nie istnieje. Chcemy rozpropagować tam naszą ofertę i wypełnić białe plamy. Ekspansja marki City Hell będzie pozytywnie oddziaływać na placówki franczyzowe. Znajomość City Hell wśród klientów pozwoli zarobić naszym partnerom.

Kiedy rusza sieć City Hell Baby i sprzedaż internetowa?
Pierwszy sklep City Hel Baby zostanie uruchomiony na przełomie lipca i sierpnia. Placówka będzie podzielona na powierzchnię City Hell, z ofertą standardową i City Hell Baby, z odzieżą dla dzieci. Kolejne sklepy City Hell Baby ruszą już wkrótce. Nie wykluczamy również otwarć placówek licencyjnych złożonych z części City Hell i City Hell Baby. Wszystko będzie zależało od lokalizacji, potencjału lokalnego rynku i franczyzobiorcy. Sprzedaż internetową uruchamiamy wraz z wejściem do placówek City Hell jesiennej kolekcji.

rozmawiała (mk)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018