26.07.2010

Outlet Polska zdobywa rynki

O strategii rozwoju marki City Hell opowiada Bartłomiej Kucy, dyrektor rozwoju sieci.

Outlet Polska rozpoczął rozwój City Hell Baby, sieci z dziecięcą odzieżą outletową. Firma weszła również w e-rynek. Czy nowe projekty nie przysłonią budowy sklepów City Hell, pierwszej sieci Outlet Polska?
Nasze projekty idą w parze z rozwojem sieci sklepów City Hell. Prowadzimy działania, które są odpowiedzią na potrzeby rynku. Rynek outletowy w Polsce dopiero się rozwija i jest wiele nisz do wykorzystania. Chcemy jak najlepiej dopasować się do klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwój sprofilowanych salonów. Wydatki na dzieci stanowią istotną część każdego domowego budżetu. Mali klienci szybko wyrastają z ubrań, a outlety pozwalają kupować częściej i taniej wysokiej jakości produkt. Zwróciliśmy również uwagę na internet. Rynek online w branży outletowej właściwie nie istnieje. Chcemy rozpropagować tam naszą ofertę i wypełnić białe plamy. Ekspansja marki City Hell będzie pozytywnie oddziaływać na placówki franczyzowe. Znajomość City Hell wśród klientów pozwoli zarobić naszym partnerom.

Bartłomiej Kucy, dyrektor rozwoju sieci City Hell

Kiedy rusza sieć City Hell Baby i sprzedaż internetowa?
Pierwszy sklep City Hel Baby zostanie uruchomiony na przełomie lipca i sierpnia. Placówka będzie podzielona na powierzchnię City Hell, z ofertą standardową i City Hell Baby, z odzieżą dla dzieci. Kolejne sklepy City Hell Baby ruszą już wkrótce. Nie wykluczamy również otwarć placówek licencyjnych złożonych z części City Hell i City Hell Baby. Wszystko będzie zależało od lokalizacji, potencjału lokalnego rynku i franczyzobiorcy. Sprzedaż internetową uruchamiamy wraz z wejściem do placówek City Hell jesiennej kolekcji.

rozmawiała (mk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0