29.07.2010

Przeszkolą i doradzą w Poznaniu

Spółka Lauren Peso Polska podpisała siódmą umowę franczyzową.

Oddziały firmy na mapie Polski można można było dotąd znaleźć we Wrocławiu, Tychach, Łodzi, Lublinie, Warszawie i Rzeszowie. Wraz z podpisaniem kolejnej umowy, rozpoczynają się przygotowania do otwarcia placówki Lauren Peso Polska w Poznaniu.

Kamil Kita, prezes Lauren Peso

Firma powstała w 2006 roku w Chorzowie. Po kilku latach działalności podjęto decyzję o uruchomieniu systemu franczyzowego. Jak mówi Kamil Kita, prezes zarządu Lauren Peso Polska, decyzja o rozpoczęciu rozbudowy firmy w oparciu o system franczyzowy była podyktowana chęcią dynamicznego rozwoju. Otwarcie nowych oddziałów na terenie Polski przyczyniło się do polepszenia relacji z klientami i wpłynęło na jakość oferowanych przez firmę usług, przekonuje.

Lauren Peso Polska posiada w swojej ofercie szkolenia biznesowe, usługi doradztwa personalnego oraz organizację wyjazdów integracyjnych. W kwietnu 2010 r. spółka zadebiutowała na rynku NewConnect.

- Nasza firma oferuje franczyzodawcom stałą i kompleksową opiekę, od chwili podpisania umowy wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej marki - podkreśla Kamil Kita.

Rynek szkoleniowy w Polsce od kilku lat dynamicznie się rozwija, pojawia się coraz większe zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji pracowników. Jak przekonują przedstawiciele firmy, oferta Lauren Peso Polska jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby klientów.

- Podpisanie kolejnej umowy franczyzowej oraz perspektywa uruchomienia w najbliższym czasie oddziału w Wielkopolsce pozwoli na jeszcze efektywniejszą obsługę naszych klientów - podsumowuje Kamil Kita.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora