07.08.2010

Toy Planet otwiera się na małe miasta

Po bardzo dobrym starcie w dużych ośrodkach miejskich, dystrybutor zabawek postanowił rozszerzyć działalność o mniejsze miejscowości.

- Otworzyliśmy "nasze drzwi" na miejscowości mniejsze, 15-30 tysięczne. Dowodem zmiany polityki jest nasz nowy punkt w Augustowie, otwierany właśnie sklep w Kwidzynie oraz wiele toczących się rozmów w miastach podobnej wielkości - mówi Jacek Zagrobelny, właściciel sieci sklepów. - Nasz partner z Augustowa jest bardzo zadowolony z obrotów. My również - uzupełnia.

Oczywiście fakt, że firma rozwija placówki franczyzowe w mniejszych miastach, nie hamuje jej rozwoju w dużych aglomeracjach. W przyszłym roku, wraz z partnerami, właściciel firmy Creator, która jest operatorem sieci Toy Planet, zamierza otworzyć sklepy m.in. w Toruniu, Opolu, Gdańsku, Szczecinie i Świdnicy.

Sklepy Toy Planet wyspecjalizowały się w sprzedaży zabawek francuskiej firmy Groupe Berchet. W swojej ofercie Toy Planet ma rzeczy przeznaczone dla najmłodszych, zabawki dla dziewczynek i chłopców, gry oraz zabawki ogrodowe.

Własciciel firmy Creator docenia udział w Ogólnopolskim Salonie Franchisingu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu jaki przyniósł nasz udział w targach Franczyza 2009 i prawdopodobnie wystawimy się w tym roku - deklaruje Zagrobelny. - Z pewnością zaowocuje to nowymi punktami handlowymi Toy Planet - podkreśla przedsiębiorca.

(mip)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Miłosława Pejda-Rabij

dziennikarz
Napisz do autora