Toy Planet otwiera się na małe miasta

Sobota
07.08.2010
Po bardzo dobrym starcie w dużych ośrodkach miejskich, dystrybutor zabawek postanowił rozszerzyć działalność o mniejsze miejscowości.
 

- Otworzyliśmy "nasze drzwi" na miejscowości mniejsze, 15-30 tysięczne. Dowodem zmiany polityki jest nasz nowy punkt w Augustowie, otwierany właśnie sklep w Kwidzynie oraz wiele toczących się rozmów w miastach podobnej wielkości - mówi Jacek Zagrobelny, właściciel sieci sklepów. - Nasz partner z Augustowa jest bardzo zadowolony z obrotów. My również - uzupełnia.

Oczywiście fakt, że firma rozwija placówki franczyzowe w mniejszych miastach, nie hamuje jej rozwoju w dużych aglomeracjach. W przyszłym roku, wraz z partnerami, właściciel firmy Creator, która jest operatorem sieci Toy Planet, zamierza otworzyć sklepy m.in. w Toruniu, Opolu, Gdańsku, Szczecinie i Świdnicy.

Sklepy Toy Planet wyspecjalizowały się w sprzedaży zabawek francuskiej firmy Groupe Berchet. W swojej ofercie Toy Planet ma rzeczy przeznaczone dla najmłodszych, zabawki dla dziewczynek i chłopców, gry oraz zabawki ogrodowe.

Własciciel firmy Creator docenia udział w Ogólnopolskim Salonie Franchisingu.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu jaki przyniósł nasz udział w targach Franczyza 2009 i prawdopodobnie wystawimy się w tym roku - deklaruje Zagrobelny. - Z pewnością zaowocuje to nowymi punktami handlowymi Toy Planet - podkreśla przedsiębiorca.

(mip)


Miłka Pejda-Rabij, dziennikarz
Miłosława Pejda-Rabij
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018