08.08.2010

Północ Nieruchomości w Olkuszu

Sieć biur nieruchomości powiększyła się o 24 placówkę.

Po Proszowicach przyszedł czas na kolejne małopolskie miasto - Olkusz. Uroczystego otwarcia, wraz z właścicielem punktu Jakubem Taborskim, dokonał prezes operatora sieci Północ Nieruchomości - Piotr Sumara.

Placówka biura nieruchomości Północ. Fot. Północ Nieruchomości

To już drugie biuro nieruchomości zarządzane przez Jakuba Taborskiego działające w ramach Sieci Biur Nieruchomości Północ. Pierwsza placówka powstała w Chrzanowie w 2007 i rozwija się bardzo dynamicznie.

- To już drugie biuro nieruchomości zarządzane przez Jakuba Taborskiego działające w ramach Sieci Biur Nieruchomości Północ – mówi odpowiedzialny za marketing w sieci Jarosław Mydlarczyk. - Pierwsza placówka powstała w Chrzanowie w 2007 i od tej pory rozwija się bardzo dynamicznie. Właściciel nowego punktu stawia nie tylko na zwiększenie zasięgu działania, ale także stara się również podnosić swoje kwalifikacje. Niebawem rozpocznie studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa nieruchomości na Oxford Brookes University w Wielkiej Brytanii.

Północ planuje uruchamianie dalszych placówek franczyzowych w Polsce. Do końca bieżącego roku, sieć liczyć będzie co najmniej 30 biur nieruchomości.

Właścicielem Sieci Biur Nieruchomości Północ, a także specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami sieci Prospector jest notowana na giełdzie New Connect spółka Północ Nieruchomości. Mimo prężnego rozwoju obu marek akcje operatora nie pozwoliły giełdowym graczom zarobić na lipcowej hossie. Przez ostatni miesiąc kurs papierów spółki spadł o blisko złotówkę z poziomu 4,20 zł do 3,30 zł.

(gum)