14.08.2010

Podatkowa franczyza

Blue Tax Group podpisało nowe umowy franczyzowe.

Blue Tax Group specjalizuje się w obsłudze podatkowo-księgowej przedsiębiorstw. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, gospodarczego, prawnego, finansowego i inwestycyjnego.
W maju tego roku spółka podpisała dwie nowe umowy franczyzowe i niebawem otworzy swoje biura w Jeleniej Górze i Biłgoraju. Do sieci dołączyło też kilku nowych partnerów z województw: dolnośląskiego i łódzkiego.

Biuro sieci Blue Tax Group.

Blue Tax Group specjalizuje się w obsłudze podatkowo-księgowej przedsiębiorstw.

Firma rozwija się poprzez trzy modele franczyzowe: Blue Tax Group Partner, Express i Expert.
- Partner jest modelem przeznaczonym dla podmiotów świadczących usługi doradztwa podatkowego i rachunkowości. Express jest dedykowany podmiotom prowadzącym biuro rachunkowe, ale nie posiadającym własnego doradcy podatkowego - mówi Grzegorz Pacyna, dyrektor rozwoju sieci partnerskiej Blue Tax Group.- Partnerzy działający w ramach modelu Expert koncentrują swoje działania na pozyskaniu od swoich klientów zleceń na realizację usług świadczonych i wykonywanych przez Blue Tax Group.

Opłata za przystąpienie do sieci Blue Tax Group wynosi 4 tys. zł, opłata miesięczna, w wysokości 3 proc., naliczana jest od przychodów biura. Głównym obszarem działalności firmy są miejscowości liczące ponad 10 tys. mieszkańców, położone w południowo-zachodnich regionach kraju.

(mak)