20.08.2010

Zmiany w zarządzie Eko Holdingu

Z funkcji wiceprezesa zarządu zrezygnował Grzegorz Zabilski, a stanowisko członka zarządu objęła Urszula Mróz.

Rada Nadzorcza Eko Holdingu 18 sierpnia tego roku przyjęła rezygnację Grzegorza Zabilskiego z funkcji wiceprezesa zarządu spółki.
- Pan Grzegorz Zabilski jest jednym ze współzałożycieli EKO Holding i obok mnie oraz mojej żony będzie nadal jednym z głównych akcjonariuszy naszej Spółki. Będzie również pomagał i doradzał nam w dalszym rozwoju organizacji - mówi Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding.

Jednym z najnowszych projektów realizowanych przez PGD należącą do Eko Holdingu jest budowa franczyzowej sieci Drogerie Jasmin.

Miejsce Zabilskiego w zarządzie Eko Holding zajęła Urszula Mróz, która dotychczas piastowała stanowisko dyrektora zakupów. Urszula Mróz jest związana z Eko Holding od października 2009 roku, wcześniej pracowała m.in. w Tesco Polska, Hit Hipermarket i Polskim Handlu Spożywczym. Jako członek zarządu również będzie odpowiedzialna za obszar zakupów.

Grupa Eko Holding działa na rynku FMCG. W jej skład wchodzi m.in. blisko 220 sklepów Eko oraz działające na zasadzie franczyzy sklepy Rabat. Do Grupy należy również Polska Grupa Drogeryjna, która zajmuje się rozwojem sieci Drogerie Jasmin.

(mak)