Jednym z najnowszych projektów realizowanych przez PGD należącą do Eko Holdingu jest budowa franczyzowej sieci Drogerie Jasmin.
Piątek
20.08.2010
Z funkcji wiceprezesa zarządu zrezygnował Grzegorz Zabilski, a stanowisko członka zarządu objęła Urszula Mróz.
 

Rada Nadzorcza Eko Holdingu 18 sierpnia tego roku przyjęła rezygnację Grzegorza Zabilskiego z funkcji wiceprezesa zarządu spółki.
- Pan Grzegorz Zabilski jest jednym ze współzałożycieli EKO Holding i obok mnie oraz mojej żony będzie nadal jednym z głównych akcjonariuszy naszej Spółki. Będzie również pomagał i doradzał nam w dalszym rozwoju organizacji - mówi Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding.

Miejsce Zabilskiego w zarządzie Eko Holding zajęła Urszula Mróz, która dotychczas piastowała stanowisko dyrektora zakupów. Urszula Mróz jest związana z Eko Holding od października 2009 roku, wcześniej pracowała m.in. w Tesco Polska, Hit Hipermarket i Polskim Handlu Spożywczym. Jako członek zarządu również będzie odpowiedzialna za obszar zakupów.

Grupa Eko Holding działa na rynku FMCG. W jej skład wchodzi m.in. blisko 220 sklepów Eko oraz działające na zasadzie franczyzy sklepy Rabat. Do Grupy należy również Polska Grupa Drogeryjna, która zajmuje się rozwojem sieci Drogerie Jasmin.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.