03.09.2010

Ziarnko do ziarnka

Fun Foods Polska wkracza na nasz rynek z nowym produktem – Magiczną kukurydzą, którą będą sprzedawać franczyzobiorcy.

Pierwsze stoiska z Magiczną kukurydzą pojawiły się dotychczas w nadmorskich miejscowościach. W planach jest rozwój marki w największych polskich miastach m.in. w Warszawie i Krakowie, oraz zimowa ekspansja do miejscowości górskich.
- Magiczna kukurydza swój polski debiut miała w październiku 2009 roku w Zielonej Górze. Obecnie sieć liczy sześć placówek, oprócz Zielonej Góry nasz produkt można znaleźć również w Mielnie, Dąbkach koło Koszalina, Ustroniu Morskim i dwa stoiska w Stegnie – mówi Jarosław Żarski, prezes zarządu Fun Food Polska.

Magiczna kukurydza to dziś sześć stoisk zlokalizowanych w północnej części kraju.

Sprzedaż Magicznej kukurydzy rozpoczęła się w Azji, a wraz z sukcesem marki, rozszerzono ją na kraje europejskie. Produkt zdobył popularność w Wielkiej Brytanii, gdzie otwarto już ponad tysiąc stoisk serwujących kukurydziane ziarenka. Fun Foods Polska liczy na to, że Magiczna kukurydza będzie równie dynamicznie rozwijać się w naszym kraju i przewiduje, że do końca roku pojawi się 50 nowych punktów sprzedaży. Żeby zachęcić potencjalnych partnerów do współpracy, firma zapewnia 25 pierwszym franczyzobiorcom prawo do trzymiesięcznego prowadzenia działalności bez konieczności uiszczania opłaty franczyzowej.

(mak)