16.09.2010

Franczyza 2010 - znajdź sposób na biznes!

14-16 października, podczas Targów Franczyza 2010, zaprezentują się najwięksi przedstawiciele branży - McDonald’s, Grupa Muszkieterów czy Telepizza.

Uczestnicy Targów będą mogli poznać koncepty biznesowe kilkudziesięciu franczyzodawców. Targi Franczyza 2010 to jedyna w Polsce impreza dedykowana branży. Wydarzenie to już od ośmiu lat gromadzi tysiące zainteresowanych rozwojem na zasadach franczyzy. Podczas tegorocznych Targów po raz pierwszy zorganizowany zostanie trzydniowy cykl bezpłatnych szkoleń, które wprowadzą potencjalnych franczyzobiorców w tajniki biznesu na licencji.

Salon Franczyza 2010

Przez trzy dni w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki przedstawiciele branży będą przekonywać zwiedzających do nawiązania współpracy. Przyszli franczyzobiorcy każdego dnia targów będą mogli wziąć udział w Forum Edukacyjnym. Codziennie w ramówce forum znajdą się wykłady dla kandydatów na franczyzobiorców, prezentacje firm franczyzowych oraz warsztaty dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozważają stworzenie własnego systemu franczyzowego.

W Targach Franczyzy 2010 powinien wziąć udział każdy, kto myśli o swoim biznesie. Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, podobnie jak udział w Forum Edukacyjnym. Zainteresowanych zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 14-16 października w godzinach od 10:00 do 17:00 (czwartek, piątek) oraz od 10:00 do 15:00 w sobotę.

Więcej informacji dostępnych jest na Franczyza.pl

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora