Pronuptia wkrótce w Polsce

Groupe Pronuptia liczy już ponad 150 własnych sklepów oraz około 200 jednostek franczyzowych w Europie i na świecie. Teraz przyszedł czas na Polskę.
Wtorek
21.09.2010
Groupe Pronuptia do końca roku otworzy pierwszą placówkę franczyzową w Polsce.
 

Groupe Pronuptia to trzy marki sukien ślubnych i wieczorowych: Point Mariage, Complicité oraz Pronuptia. Każda z nich oparta na innej koncepcji aby odpowiedzieć na potrzeby jak największej liczby klientów. Point Mariage to duże sklepy na peryferiach miasta w strefach handlowych. Duża powierzchnia sprzedaży oznacza więcej swobody dla klienta oraz większą ekspozycję. Koncept marki Complicité to natomiast butik w centrum, gdzie klient znajdzie kreacje różnych stylistów. Pronuptia z kolei działa na rynku sukien ślubnych od 50 lat. Sklepy ostatniego z konceptów zlokalizowane są w luksusowych butikach w ścisłym centrum, gdzie prezentowane są autorskie kolekcje znanych stylistów mody ślubnej.

- Należy zaznaczyć, że nasze sklepy to nie tylko salony sukien ślubnych, ponieważ każda marka w swojej kolekcji proponuje oprócz sunki ślubnych także suknie wieczorowe, garnitury, dodatki oraz ubrania dla dzieci. - mówi Aneta Jargieło, przedstawiciel Groupe Pronuptia na Polskę – To również duży plus naszych sklepów, które mogą zadowolić nie tylko przyszłych małżonków, ale również najbliższą rodzinę oraz gości.

Sieć liczy już ponad 150 własnych sklepów, które znajdują się głownie we Francji i w Niemczech oraz około 200 jednostek franczyzowych i partnerskich na całym świecie. Obecnie firma kieruje swoją ofertę do polskich przedsiębiorców i poszukuje potencjalnych franczyzobiorców. Do końca 2010 roku zostaną otwarte pierwsze na terenie Polski salony franczyzowe marki Pronuptia. Sklepy marek Point Mariage i Complicité zaczną się pojawiać w naszym kraju w kolejnych latach.

Oferta franczyzowa skierowana jest do miast powyżej 60 tys. mieszkańców. Przyszły partner może liczyć na wyłączność terytorialną, szkolenia oraz materiały marketingowe otrzymane od franczyzodawcy. Franczyzobiorca powinien przygotować się na inwestycje w wysokości 25-30 tys. euro. Kwota ta obejmuje opłatę wstępną oraz zakup odzieży do sklepów. Do tego dochodzą koszty związane z zakupem bądź najmem odpowiedniego lokalu. Nowe kolekcje wszystkich marek działających w grupie pojawiają się w sklepach już w październiku.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018