24.09.2010

Strzał w dziesiątkę

Niebawem zostanie otwarty dziesiąty gabinet kosmetyczny Yasumi epil.

Kolejna placówka zostanie otwarta w Łodzi. W ciągu mijających dwóch miesięcy sieć powiększyła się o osiem nowych gabinetów powoli zbliżając się do dziecięciu punktów. Do istniejącej już placówki w Kaliszu w sierpniu i we wrześniu dołączyły gabinety m.in. w Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Toruniu, Łodzi i Środzie Wielkopolskiej.

Upiększający zabieg kosmetyczny w placówce Yasumi.

Yasumi epil oferuje zabiegi długoterminowej likwidacji owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego IPL, zabiegi fotoodmładzania, likwidacji plam pigmentacyjnych oraz leczenia trądziku.

- W ramach pakietu franczyzowego nowy partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu - mówi Krzysztof Bydałek z firmy Yasumi. - Firma na każdym etapie tworzenia gabinetu aktywnie współpracuje z zainteresowanym jego prowadzeniem. Po omówieniu warunków współpracy franczyzobiorca przechodzi szkolenia przygotowujące merytorycznie do prowadzenia Yasumi epil.

Przyszły partner firmy powinien posiadać własny lokal o powierzchni 35-40 m2, który może być częścią gabinetu kosmetycznego, czy medycznego. Bardzo ważna jest dobra lokalizacja w miejscowościach liczących więcej niż 30 tys. mieszkańców. Koszt wejścia do programu to 75 tys. zł. W ramach tej opłaty franczyzobiorca otrzymuje urządzenie do depilacji oraz wyposażenie i pełną wizualizację gabinetu. Musi też wnosić opłatę miesięczną w wysokości 1 tys. zł. Franczyzobiorcą Yasumi epil może zostać każdy, zarówno osoba doświadczona w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i świeżo upieczony przedsiębiorca, bowiem wszyscy przechodzą kompleksowe szkolenie obejmujące zarówno przygotowanie merytoryczne, jak i biznesowe.

Yasumi epil oferuje zabiegi długoterminowej likwidacji owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego IPL, wzmocnionego radiofrekwencją (energią fal radiowych). W ofercie są również zabiegi fotoodmładzania, likwidacji plam pigmentacyjnych oraz leczenia trądziku, a także sprzedaż i możliwość wypożyczenia drobnego sprzętu przeznaczonego do domowej pielęgnacji skóry.

(mak)