Odzież w stylu country staje się coraz popularniejsza i wbrew pozorom nadaje się nie tylko na wypad za miasto.
Piątek
01.10.2010
Skórzane paski, kapelusze i kamizelki; na pierwszy rzut oka to garderoba Indiany Jonesa, w rzeczywistości asortyment sklepu Marcus Australian House.
 

Firma Marcus Australian House reprezentuje na polskim i europejskim rynku kilku australijskich producentów odzieży i obuwia. Są to kurtki, koszule, płaszcze, spodnie, kapelusze oraz buty popularnych marek australijskich tj.: Kakadu Traders Australia, Sydney Oilskin, Whillas & Gunn czy Harold Boot. W ofercie znajdziemy odzież do użytku codziennego, ale również specjalistyczną, przeznaczoną do jazdy konnej, dla motocyklistów czy myśliwych. Marka Kakadu Traders, na której dystrybucję w Polsce Marcus Australian House ma wyłączność, powstała ponad 30 lat temu w Australii. Przez tan czas firma stworzyła własne płótna, które w połączeniu z najlepszymi skórami, dają bardzo wytrzymałe wyroby.

- Byliśmy w Australii parokrotnie, zauroczeni i zakochani tym kontynentem, postanowiliśmy przybliżyć Polsce oryginalną odzież w stylu country. - mówi Marta Szynal, właścicielka Marcus Australian House - Do Australii eksportujemy polską prasę, książki, filmy i wiele innych polskich produktów. Jesteśmy dumni, że nasza praca pomaga w istnieniu małego kawałka Polski na australijskim kontynencie i kawałka Australii w Polsce.

Propagując odzież i obuwie australijskie Marcus Australian House współpracuje ze sklepami jeździeckimi i myśliwskimi m.in. w Rzeszowie i Poznaniu. W asortymencie znajdziemy także kosmetyki organiczne firmy Margaret River Savi, które firma wprowadza do sklepów i gabinetów kosmetycznych.

W sklepach Marcus Australian House bardzo ważny jest wystrój, który powinien jak najlepiej oddawać prawdziwy klimat tego odległego kontynentu, dlatego to franczyzodawca zajmuje się aranżacją i wyposażeniem sklepu. Wszystkie placówki będą aranżowane na wzór sklepu w Nowym Tomyślu. Franczyzodawca dokonuje również pełnego zatowarowania sklepu i utrzymuje bieżące zaopatrzenie.

Na dzień dzisiejszy kompletna inwestycja zamyka się w kwocie od 120 do 150 tys. dolarów australijskich (ok. 45 - 52 tys. zł) dla sklepu o powierzchni ok. 100 m 2. Marcus Australian House nie pobiera opłaty licencyjnej. Firma preferuje otwieranie sklepów w średnich i dużych miastach, jednak wybór konkretnej placówki pozostawia przyszłym partnerom.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018