Ekologiczna franczyza

Najlepszą sprzedaż sklepy marki The Earth Collection notują wiosną i latem.
Sobota
09.10.2010
Po żywności i kosmetykach produkty ekologiczne pojawiły się w branży odzieżowej. Oferuje je sieć The Earth Collection.
 

Marka sprzedaje odzież wytwarzaną z delikatnych dla skóry naturalnych włókien, takich jak bawełna, len, jedwab konopie czy egzotyczna trawa chińska. Podczas obróbki, zamiast substancji chemicznych, wykorzystuje się preparaty posiadające ekologiczne atesty. Unika się również stosowania barwników zawierających metale ciężkie i substancje rakotwórcze, a odpady które powstają w procesie produkcji wykorzystywane są ponownie do wytworzenia akcesoriów i dodatków.
- Miłośnicy mody mogą być spokojni o wygląd ekologicznych ubrań. Charakteryzuje je nowoczesny krój, nie odbiegają one niczym od fasonów oferowanych przez popularne marki - mówi Ewa Kotras, właścicielka sklepu The Earth Collection w Łodzi.

- Naszymi klientami są zazwyczaj kobiety powyżej 35 roku życia. Większość osób, która trafia do naszego sklepu nie zna marki, ale z dużą uwagą wysłuchują informacji o niej, co sprawia, że wracają i przyprowadzają kolejnych klientów - twierdzi Ewa Kotras. - Kiedy dwa lata temu zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu wiedzieliśmy, że tego typu ubrania sprzedają się coraz lepiej, ale zwykle dostępne są tylko w sklepach internetowych. Klientów zainteresowanych odzieżą ekologiczną przybywa, ale jest jeszcze wiele do zrobienia w celu uświadomienia konsumentów jakie produkty są dla nich dobre. Nadal głównym czynnikiem decydującym o zakupie odzieży jest cena, ale wraz ze wzrostem zamożności i poziomu wykształcenia nawyki odzieżowe będą się zmieniały - dodaje.

Prowadzenie działalności we współpracy z marką The Earth Collection polega na otwarciu sklepu oferującego pełen asortyment marki, który partnerzy nabywają od licencjodawcy. Powierzchnia sklepu oraz jego lokalizacja należy do decyzji franczyzobiorcy, najlepiej sprawdzają się przy tej marce lokale od 30 do 60 m2. Podpisanie umowy o współpracy nie wiąże się z jakąkolwiek opłatą licencyjną.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Medicine zamiast Reportera

Medicin ściąga towar z Indii, zapewne nie dla wyjątkowych tkanin i wykonania tylko leci po kosztach. Kupiłam spodnie, które nawet po praniach farbują skórę, dziwnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.07.2018