25.10.2010

Jesienne zmiany

O wsparciu franczyzobiorców i jesiennych zmianach w Okay Multibrand Shops, rozmawiamy z Mariuszem Brzyskim, dyrektorem zarządzającym.

Marka Okay pomaga swoim franczyzobiorcom w zdobywaniu Funduszy Unijnych. W jaki sposób?
Pomagamy w rozpisaniu biznesplanu oraz dwuletniego rachunku przepływów finansowych. Franczyzobiorca dostaje od nas dokładnie przygotowane m.in.: rachunki przychodów, rozchodów, kosztów oraz przewidywanych obciążeń podatkowych. Wszystko to dopasowujemy do oczekiwań franczyzobiorcy oraz kosztów, jakie dotychczas musiał ponosić.

Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand.

Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający, Okay Multibrand Shops.

Jakie są plany otwarć sklepów Okay do końca tego roku?
Jesień jest dobrym czasem na otwarcie sklepu odzieżowego, dlatego wiele naszych placówek staruje właśnie w tym okresie. Powoli zamykamy już listę sklepów, które planujemy otworzyć do końca tego roku, a nie ukrywam, że liczba przygotowanych otwarć jest imponująca. Jednak obiecane terminy są dla nas priorytetem i nie chcemy przedkładać liczby otwarć nad jakość i przygotowanie nowych sklepów. Natomiast przyszli franczyzobiorcy, którzy myślą o otwarciu sklepu w 2011 roku, już teraz powinni przygotować się do pozyskania środków finansowych.

Jakie jeszcze nowości przygotowaliście dla swoich klientów tej jesieni?
Pracujemy właśnie nad odświeżeniem i unowocześnieniem naszej witryny internetowej. Nowa strona ma więcej funkcji i jest bardziej czytelna, znajdą się na niej filmy, zdjęcia i muzyka - czyli wszystko to, co lubią młodzi internauci. Trwają jeszcze ostatnie poprawki i już niebawem strona będzie mogła powitać pierwszych internautów.

Rozmawiała (mip)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0