02.11.2010

32 franczyzy Komfortu

Sieć Komfort powiększyła się o dwa nowe sklepy franczyzowe w Nysie i Kętrzynie. Tym samym liczy już łącznie 158 sklepów.

Komfort, specjalistyczna sieć detaliczna oferująca podłogi, drzwi i tkaniny, otworzyła dwa nowe sklepy franczyzowe. Zostały zlokalizowane w Nysie i Kętrzynie. Właścicielami obu sklepów są mulitfranczyzobiorcy Komfortu. Każdy z nich zarządza jeszcze dwiema innymi placówkami.

Przecięcie wstęgi na otwarciu salonu Komfort w Nysie

Przecięcie wstęgi na otwarciu salonu Komfort w Nysie.

Sieć franczyzowa Komfortu w Polsce liczy obecnie 32 sklepy. Firma działa także w Czechach (7 sklepów) i na Słowacji (1 sklep). Planowany jest dalszy rozwój spółki w systemie partnerskim.

Sklepy Komfortu są otwierane w miastach liczących 25-80 tys. mieszkańców. Warunkiem przystąpienia do sieci jest posiadanie działalności gospodarczej oraz kapitału na inwestycję początkową w wysokości około 120 tys. zł i dysponowanie lokalem własnym lub wynajmowanym o powierzchni od 400 do 600 m2. Opłata wstępna wynosi obecnie 15 tys. zł i według zapewnień centrali w całości jest przeznaczana na pokrycie kosztów promocji otwarcia nowego sklepu. Franczyzodawca nie pobiera opłat franczyzowych ani marketingowych.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora