W przyszłym roku chcielibyśmy rozpocząć współpracę z dziesięcioma nowymi partnerami - mówi Łukasz Polak, country manager Expense Reduction Analysts w Polsce.
Środa
03.11.2010
W przeciągu roku obecności w Polsce sieć Expense Reduction Analysts pozyskała dziewięciu partnerów.
 

Firma Expense Reduction Analysts, zajmuje się redukcją kosztów i zwiększaniem rentowności przedsiębiorstw. Międzynarodowa kariera marki Expense Reduction Analysts rozpoczęła się w 1992 roku. W chwili obecnej firma działa w 41 krajach, gdzie skupia przeszło 750 partnerów. Do Polski sieć zawitała we wrześniu 2009 i w przeciągu zaledwie jednego roku pozyskała dziewięciu franczyzobiorców. Expense Reduction Analysts zamierza rozwijać się w kolejnych krajach Europy Środkowo-wschodniej. Biura mają pojawić się w Czechach, Słowacji, Litwie, Ukrainie i pozostałych krajach nadbałtyckich.

- W przyszłym roku chcielibyśmy rozpocząć współpracę z dziesięcioma nowymi partnerami, a w przeciągu najbliższych trzech lat zamierzamy pozyskać kolejnych 20 franczyzobiorców, skupiając swoją uwagę na północno-zachodniej oraz południowej części kraju. W pierwszej kolejności będziemy zapraszać do współpracy partnerów na Pomorzu, Kujawach oraz Górnym Śląsku, właśnie tam aktualnie poszukujemy potencjalnych kandydatów - mówi Łukasz Polak, country manager Expense Reduction Analysts w Polsce.

Przyszły franczyzobiorca powinien mieć przynajmniej 10 letnie doświadczenie biznesowe, zdobyte na stanowiskach menadżerskich lub specjalistycznych. Poza tym kandydaci muszą dysponować kapitałem w wysokości 35 tys. euro na zakup licencji. Opłata bieżąca wynosi 20 proc. generowanego przez partnera obrotu, nie mniej jednak niż 350 euro miesięcznie. Pakiet franczyzowy, poza know-how, obejmuje między innymi: szkolenie wprowadzające, półroczny pakiet coachingowy, materiały marketingowe, dostęp do bazy danych 15 tys. zrealizowanych na całym świecie projektów oraz systemu informatycznego obejmującego partnerów we wszystkich krajach, gdzie sieć jest obecna.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Firma z napędem elektrycznym /14.06.2018

O planach rozwoju sieci salonów sprzedaży jednośladów elektrycznych i hybrydowych opowiada Jakub Czarny, prezes Scoopper.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

POPULARNE NA FORUM

Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy....

78 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Ja korzystałam z firmy odszkodowawczej, to było parę miesięcy temu. Miałam wypadek samochodowy - nie z mojej winy i zostały mi wypłacone pieniądze z oc sprawcy....

78 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Pomoc dobrego prawnika nieważne jak dobra by to branża była jest po prostu potrzebna ! Ja osobiście współpracuje z...

58 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Dotacje do wzięcia

Z dotacjami jest jak żebractwem. Prawdziwy przedsiębiorca z nich nie korzysta! __________________ Plagiat i jego typy

9 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Firma bankrutuje - co robić?

FIrma bankrutuje z wielu powodów. W wielu przypadkach problemem jest tutaj finansowanie.Firma nie ma szans na kredyt w banku. Nie jest w stanie zapłacić za dostawy. I przez...

42 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Jaki bank polecacie ?

Rozumiem, że chodzi tutaj o konto firmowe? Jeśli tak to polecam zajrzeć sobie na ten ranking kont bankowych dla firm Ranking jest aktualizowany na bieżąco tak wiec masz...

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Słyszałam wiele różnych opinii na temat wielu firm. Ja jak miałam problem z ubezpieczycielem to pomoc uzyskałam w http://odszkodowania123.pl/ . Mają duże doświadczenie...

78 wypowiedzi
ostatnia 06.06.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Korzystałem z pomocy Kancelarii Walterowicz z Poznania właśnie, z siedzibą przy Piaskowej. Polecam do każdej sprawy, świetni doradcy.

44 wypowiedzi
ostatnia 31.05.2018