04.11.2010

Pierwsi franczyzobiorcy w 2011 roku

Hausman.eu Nieruchomości planuje w przyszłym roku otworzyć 10 biur.

Hausman zajmuje się szeroko pojętą obsługą rynku nieruchomości – począwszy od poszukiwania lokali spełniających określone warunki podane przez zleceniodawcę, kończąc na komercjalizacji powierzchni handlowych. Firma chciałaby żeby do działającej obecnie jednej placówki własnej w przyszłym roku dołączyło 10 franczyzowych.
- Poszukujemy partnerów w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. Jesteśmy w trakcie rozmów z trzema potencjalnymi franczyzobiorcami – z Warszawy, Łodzi i Tarnobrzegu – mówi Dariusz Kosior, dyrektor sieci Hausman.eu Nieruchomości.

Nieruchomość w budowie

Znajomość lokalnego rynku, podobnie jak w innych branżach, również w przypadku nieruchomości jest nieoceniona.

Koszt inwestycji związany z przystąpieniem do systemu franczyzowego Hausman sprowadza się do kosztów wyposażenia lokalu o powierzchni 20 m2 – zakupu mebli i sprzętu komputerowego. Partner nie powinien wydać na ten cel więcej niż 10 tys. zł. Jedyną opłatą licencyjną jest wpłacana raz w miesiącu kwota 500 zł. Podstawowym wymaganiem wobec przyszłych partnerów jest wiedza na temat lokalnego rynku oraz posiadanie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Hausman zapewnia partnerom oprócz wsparcia w postaci szkoleń, oprogramowania komputerowego oraz dostępu do stron internetowych dedykowanych różnym segmentom rynku nieruchomości, dostęp do bazy inwestorów i firm sieciowych poszukujących nieruchomości.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0