16.11.2010

Śląsk lubi gastronomię

W połowie listopada w bytomskiej galerii Agora otwarte zostały punkty dwóch sieci franczyzowych - Solo Pizza i United Chicken.

W nowoczesnej galerii handlowej powstającej w samym sercu miasta powstał lokal, w którym będzie można skosztować wszystkich 35 rodzajów pizzy z Solo Pizza. Klienci będą mieli również możliwość doboru składników według własnego uznania.
– Wierzę, że łódzki sukces Solo Pizzy będzie miał odzwierciedlenie w Bytomiu – mówi Małgorzata Kwapiszewska, multifranczyzobiorca Solo Pizza w bytomskiej Agorze oraz w Łodzi. - W Bytomiu jest spory wybór pizzerii, ale jestem pewna, że mieszkańcy docenią smak naszej pizzy jak i fakt, że jest ona przygotowywana z naturalnych składników, bez ulepszaczy i spulchniaczy – dodaje.

Wizualizacja lady United Chicken w galeri Agora w Bytomiu

Wizualizacja lady w placówce United Chicken w galerii Agora w Bytomiu.

Bytomskie Solo jest dziewiątym lokalem należącym do sieci. Firma działa na rynku od 1994 roku. Część lokali Solo jest własnością Beaty Bednarek-Zielińskiej, pozostałe prowadzą franczyzobiorcy.
– Cieszymy się, że nasz franczyzobiorca - pani Małgorzata, która prowadzi już jeden lokal w Łodzi, postanowiła otworzyć kolejny – mówi Anna Owczarek, PR & marketing manager sieci Solo Pizza. - Radość jest tym większa, że wychodzimy coraz dalej poza Łódź – dodaje.

Jak do tej pory poza Łodzią działa sześć lokali, pizzę można zjeść również w Piotrkowie Trybunalskim i Płocku, a od 15 listopada również na Śląsku.
– Stawiamy teraz na centra handlowe, bo to doskonała lokalizacja dla małej gastronomi, do której należą nasze pizzerie – komentuje Anna Owczarek. - W przyszłym roku planujemy otwarcie kolejnych placówek w innych miastach Polski, również centrach handlowych.

Od połowy listopada mieszkańcy Bytomia mają również możliwość spróbowania prawdziwego amerykańskiego kurczaka, za sprawą firmy United Chicken, która również ulokowała swoją restaurację szybkiej obsługi w galerii Agora. W United Chicken w Bytomiu czekają na klientów łagodne kurczaki, pikantne skrzydełka i polędwiczki podane w olbrzymich Boksach, kanapkach, zestawach lub jako pojedyncze sztuki. Dla najmłodszych przygotowane zostały zastawy United Kids z serii Wild Life, do których dołączane są maski afrykańskich zwierząt. Jest także oferta dla prawdziwych mężczyzn, którzy kurczaka lubią popić dobrym piwem.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora