16.11.2010

Abra zwiększa zasięg

Z końcem listopada sieć sklepów meblowych Abra otworzyła nową placówkę w parku handlowym Stop Shop w Legnicy.

Spółka planuje też kolejne otwarcia, inwestuje w zaplecze magazynowe i aktywnie szuka partnerów zainteresowanych prowadzeniem sklepów pod marką Abra sklepy meblowe.

Na Dolnym Śląsku, oprócz Legnicy, sklepy z motylkiem znaleźć można również we Wrocławiu, Zgorzelecu, Głogowie i Wałbrzychu. Ostatnio otwarte zostały także placówki w Piotrkowie Trybunalskim, Przemyślu, Rzeszowie i Siemianowicach Śląskich. Abra planuje zwiększenie liczby swoich sklepów na terenie Polski północnej. Sieć dotychczas koncentrowała się na rozwoju na południu kraju. Do 2014 roku firma chce zwiększyć liczbę swoich sklepów o ponad 70 placówek, także franczyzowych, dlatego obecnie intensywnie szuka dobrych lokalizacji pod nowe sklepy meblowe.

- Potencjalnych partnerów poszukujemy w miejscowościach liczących do 50 tys. mieszkańców. Zamierzamy współpracować zarówno z już istniejącymi sklepami meblowymi, jak i centrami handlowymi, które mogą zaoferować nam atrakcyjną powierzchnię pod nowe placówki - mówi Piotr Krzanowski, prezes zarządu sieci Abra sklepy meblowe.

Abra, ogólnopolska sieć sklepów meblowych, należy do międzynarodowego koncernu JD Group, notowanego na giełdzie w Johannesburgu. Spółka zarządza siecią 74 sklepów w 62 miastach Polski.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora