Plan zrealizowany w 80 proc.

W ofercie Coccodrillo znajduje się odzież dla dzieci i młodzieży do lat 14.
Czwartek
25.11.2010
Coccodrillo otworzyło w bieżącym roku 20 nowych punktów sprzedaży.
 

- Z zakładanych 25 placówek uruchomiliśmy 20, co i tak traktujemy jako nasz duży sukces. Ostatnie otwarcia miały miejsce m.in. w Rzeszowie, Mińsku Mazowieckim, Oleśnicy i Końskich – wylicza Monika Zakrzewska, przedstawiciel działu marketingu Coccodrillo.
Aktualnie w sieci działa 81 sklepów franczyzowych i 80 własnych. Coccodrillo nie planuje przekazywania jednostek własnych w ręce partnerów.

Sklepy z ubrankami dla dzieci Coccodrillo powstają najczęściej w miejscowościach mających więcej niż 25 tys. mieszkańców i mają powierzchnię od 60 do 80 m2. Na meble, oświetlenie i sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem trzeba przeznaczyć ok. 70 tys. zł, kolejne 30 tys. zł pochłoną koszty remontu. Przystąpienie do sieci wiąże się z wniesieniem kaucji zwrotnej w wysokości 15 tys.

- Dokładnie analizujemy wybór lokalizacji. Obecność w centrach handlowych oraz przy głównych ulicach miast, podnosi nasz prestiż, a przy tym są to miejsca najbardziej oblegane przez klientów. Poza tym obecność wśród sklepów innych marek przynosi nam wyłącznie korzyści – dodaje Monika Zakrzewska.

Sklepy działające w tej samej branży często sąsiadują ze sobą. Tego typu swoiste zagłębie pozytywnie wpływa na obroty uzyskiwane przez placówki. Klient wie, że może liczyć na duży wybór i prędzej, czy później zdecyduje się na zakup w którymś ze sklepów.

(dw)


POPULARNE NA FORUM

Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Ja polecam Wam książeczki Wydawnictwa MD Monika Duda https://www.wydawnictwomd.pl/ W swojej ofercie mają piękne bajeczki, kolorowanki, książki edukacyjne w rozsądnych cenach

61 wypowiedzi
ostatnia 31.07.2018
Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018