Miejsce przyjazne maluchom

Pod okiem wykwalifikowanej kadry pociechy mogą tu m.in. bezpiecznie rozrabiać, tańczyć i słuchać bajek.
Poniedziałek
22.11.2010
W grudniu swoje podwoje otworzy Kraina Zabaw Dziecięcych Best4youKids w krakowskim King Square.
 

Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami oraz kącikami bobasa. Pod okiem wykwalifikowanej kadry pociechy mogą bezpiecznie rozrabiać, tańczyć, słuchać bajek lub korzystać z PC Comfy Car - komputera dla najmłodszych, wyposażonego w oprogramowanie do nauki i zabawy w kilku językach. W niektórych punktach można też wypożyczyć stroje karnawałowe oraz produkty pomocne w opiece nad dziećmi, m.in. inhalatory, nebulizatory, kołyski elektryczne i zabawki.

W tej chwili działają trzy oddziały własne Best4youKids w: Sułkowicach, Jastrzębiu Zdroju oraz w Krakowie. Na początku przyszłego roku swoją działalność zainicjuje kolejny, zlokalizowany w nowo powstającym centrum handlowym King Square, również w stolicy Małopolski. Wspólnicy zarządzający siecią planują uruchomienie punktów franczyzowych w całym kraju.

W ramach współpracy franczyzowej, licencjodawca zapewnia m.in. sprawdzoną markę, wsparcie marketingowe, szkolenia dla personelu i aktywnie pomaga w stworzeniu nowego miejsca (np. w wyborze firmy wykonującej prace adaptacyjne, negocjacjach z wynajmującymi).

– Aktualnie staramy się nawiązać współpracę z instytucjami finansowymi, które pomogłyby zrealizować możliwość inwestycji w sale zabaw naszym przyszłym franczyzobiorcom. Takie rozwiązanie będzie dla nich dodatkowym wsparciem. Jesteśmy otwarci na propozycje banków – zachęca Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzający Best4youKids.

Inwestycja w Best4youKids zaczyna się od 40 tys. zł i zwiększa się adekwatnie do wielkości lokalu (powinien on mieć od 70 do 100 m2). Franczyzobiorcy sami lub z pomocą dawcy licencji poszukują powierzchni pod działalność. Ponoszą koszty najmu oraz zakupów związanych z aranżacją wnętrza. Przy podpisaniu umowy licencyjnej zobowiązani są uiścić opłatę wstępną w kwocie 15 tys. zł.

– Całkowity zwrot poniesionych nakładów finansowych możliwy jest nawet po pół roku. Jeśli chodzi o rentowność, to naszym celem jest pomoc w tworzeniu takich punktów, które przyniosą zyski praktycznie od razu – twierdzi Głowacka-Fujawa.

Firma Best4youKids znalazła się wśród zwycięzców piątej edycji plebiscytu Miejsce Przyjazne Maluchom w Krakowie, w kategorii Rozrywka: Kluby Maluchów i Centra Zabaw.

– Otrzymanie certyfikatu Miejsce Przyjazne Maluchom dla Best4youKids w Bonarka City Center jest dla nas szczególnie cenne i ważne. Tym bardziej, że ta placówka działa dopiero od początku czerwca. Zwycięstwo w plebiscycie oznacza, że w tak krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie rodziców oraz najmłodszych miłośników zabawy – mówi Głowacka-Fujawa. Niewątpliwie może to być zachęta do współpracy dla przyszłych franczyzobiorców.

(mip)


Miłka Pejda-Rabij, dziennikarz
Miłosława Pejda-Rabij
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Dzień dziecka - prezenty

The Department of Labor is the sole government office that screens youngster work and authorizes kid work laws. The most clearing government law that confines the business and...

4 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

10 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Centra handlowe na celowniku

Jak dla mnie to wszystko padnie. Teraz wszystko Polacy kupują w necie! Drogie ciuchy u nas nie mają racji bytu. ____________________ http://szkolaglownahandlowawwarszawie.edu.pl

5 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Pieluszki typu pampers

Pieluchy Dada sa chybacałkiem niezłe. Za moich czasów ich nie było, albo miały kiepską renomę. Teraz widzę, że używa ich sporo dzieciaków, więc chyba dają radę?...

10 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Place zabaw we franczyzie

Te place zabaw są świetne. ____________________ Pisanie prac z Logistyki

9 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Dzięki za podpowiedzi. _____________________ Pisanie prac licencjackich z Logistyki

4 wypowiedzi
ostatnia 09.05.2018
Dzień dziecka - prezenty

Witam wszystkich! Macie już pomysł na prezent dla dzieciaków? Ja się zastanawiam nad takimi balonikami...

4 wypowiedzi
ostatnia 08.05.2018