22.11.2010

Miejsce przyjazne maluchom

W grudniu swoje podwoje otworzy Kraina Zabaw Dziecięcych Best4youKids w krakowskim King Square.

Best4youKids to sale zabaw z kilkupoziomowymi torami przeszkód, zjeżdżalniami, basenami wypełnionymi piłeczkami oraz kącikami bobasa. Pod okiem wykwalifikowanej kadry pociechy mogą bezpiecznie rozrabiać, tańczyć, słuchać bajek lub korzystać z PC Comfy Car - komputera dla najmłodszych, wyposażonego w oprogramowanie do nauki i zabawy w kilku językach. W niektórych punktach można też wypożyczyć stroje karnawałowe oraz produkty pomocne w opiece nad dziećmi, m.in. inhalatory, nebulizatory, kołyski elektryczne i zabawki.

Dzieci bawią się w basenie z piłeczkami.

Pod okiem wykwalifikowanej kadry pociechy mogą tu m.in. bezpiecznie rozrabiać, tańczyć i słuchać bajek.

W tej chwili działają trzy oddziały własne Best4youKids w: Sułkowicach, Jastrzębiu Zdroju oraz w Krakowie. Na początku przyszłego roku swoją działalność zainicjuje kolejny, zlokalizowany w nowo powstającym centrum handlowym King Square, również w stolicy Małopolski. Wspólnicy zarządzający siecią planują uruchomienie punktów franczyzowych w całym kraju.

W ramach współpracy franczyzowej, licencjodawca zapewnia m.in. sprawdzoną markę, wsparcie marketingowe, szkolenia dla personelu i aktywnie pomaga w stworzeniu nowego miejsca (np. w wyborze firmy wykonującej prace adaptacyjne, negocjacjach z wynajmującymi).

– Aktualnie staramy się nawiązać współpracę z instytucjami finansowymi, które pomogłyby zrealizować możliwość inwestycji w sale zabaw naszym przyszłym franczyzobiorcom. Takie rozwiązanie będzie dla nich dodatkowym wsparciem. Jesteśmy otwarci na propozycje banków – zachęca Marzena Głowacka-Fujawa, dyrektor zarządzający Best4youKids.

Inwestycja w Best4youKids zaczyna się od 40 tys. zł i zwiększa się adekwatnie do wielkości lokalu (powinien on mieć od 70 do 100 m2). Franczyzobiorcy sami lub z pomocą dawcy licencji poszukują powierzchni pod działalność. Ponoszą koszty najmu oraz zakupów związanych z aranżacją wnętrza. Przy podpisaniu umowy licencyjnej zobowiązani są uiścić opłatę wstępną w kwocie 15 tys. zł.

– Całkowity zwrot poniesionych nakładów finansowych możliwy jest nawet po pół roku. Jeśli chodzi o rentowność, to naszym celem jest pomoc w tworzeniu takich punktów, które przyniosą zyski praktycznie od razu – twierdzi Głowacka-Fujawa.

Firma Best4youKids znalazła się wśród zwycięzców piątej edycji plebiscytu Miejsce Przyjazne Maluchom w Krakowie, w kategorii Rozrywka: Kluby Maluchów i Centra Zabaw.

– Otrzymanie certyfikatu Miejsce Przyjazne Maluchom dla Best4youKids w Bonarka City Center jest dla nas szczególnie cenne i ważne. Tym bardziej, że ta placówka działa dopiero od początku czerwca. Zwycięstwo w plebiscycie oznacza, że w tak krótkim czasie udało nam się zdobyć zaufanie rodziców oraz najmłodszych miłośników zabawy – mówi Głowacka-Fujawa. Niewątpliwie może to być zachęta do współpracy dla przyszłych franczyzobiorców.

(mip)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Miłosława Pejda-Rabij

dziennikarz
Napisz do autora