24.11.2010

Grudniowy Majster

Rok 2010 przyniósł sieci jak dotąd 31 otwarć. W przyszłym miesiącu sieć ma się powiększyć o cztery nowe sklepy.

Sieć sklepów z drzwiami i podłogami Majster istnieje na rynku od 2007 roku. Przez ten czas udało się jej rozrosnąć do blisko 100 punktów, z czego 31 otwartych zostało w tym roku. W grudniu placówki pojawią się jeszcze w Bielsku Białej, Raciążu, Wieluniu oraz Tuszynie. Większość sklepów to lokalizacje umożliwiające przygotowanie ekspozycji, których powierzchnia przekracza 250 m2.

Wnętrze punktu sieci Majster w Ostrowie Wielkopolskim.

W grudniu sklepy Majster zostaną otwarte w Bielsku Białej, Raciążu, Wieluniu oraz Tuszynie.

- Dążąc do coraz wyższych standardów dokonujemy przebudowy sklepów przystępujących do naszej sieci zgodnie z wizualizacjami Majstra. Wdrażamy też nowe rozwiązania handlowe i marketingowe, jak choćby internetowy system zamówień i strona internetowa - mówi Arkadiusz Palus, pełnomocnik zarządu ds. rozwoju sieci franczyzowych.

Sklepy Majster należą do Składów VOX. Klienci znajdą w nich szeroki asortyment artykułów dla domu. Domeną sieci jest sprzedaż paneli podłogowych z laminatu i drewna, stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki okiennej drewnianej, listew przypodłogowych, paneli boazeryjnych i parapetów z PCV oraz asortymentu uzupełniającego. Wiele sklepów Majster oferuje dodatkowo ogromny wybór innych towarów wykończeniowych (ceramika, terakota, oświetlenie, karnisze itp.) oraz budowlanych.

O przystąpieniu do sieci mogą myśleć przedsiębiorcy dysponujący kwotą min. 50 tys. zł. Opłata licencyjna jest uzależniona od wielkości placówki, a wkład własny w całości przeznaczany na zatowarowanie. Franczyzobiorca powinien dysponować dobrze usytuowanym lokalem przystosowanym do prowadzenia działalności handlowej, a także posiadać doświadczenie w prowadzeniu biznesu. W trakcie współpracy może liczyć na cykliczne szkolenia i konferencje organizowane przez centralę sieci.

(gum)