A-T za pośrednictwem franczyzy rozwija sieć sklepów z artykułami elektrycznymi, która liczy już 50 placówek.
Piątek
26.11.2010
Sieć A-T, sprzedająca artykuły elektryczne, otwiera nowe placówki.
 

Główną sferą działalności firmy A-T z Krotoszyna jest sprzedaż artykułów elektrycznych i oświetleniowych. Oprócz tego firma handluje również artykułami chemicznymi i farmaceutycznymi. A-T za pośrednictwem franczyzy rozwija sieć sklepów z artykułami elektrycznymi, która liczy już 50 placówek.

- Niedawno nasza sieć powiększyła się o placówki w Brzegu, Koninie, Poznaniu i Łańcucie, a w przygotowaniu są kolejne lokale. Niebawem otworzymy nowe sklepy m.in. w Pszczynie i Bydgoszczy oraz ekskluzywny salon oświetleniowy pod szyldem Fabryka Światła, który będzie działał w Krotoszynie – mówi Paweł Jarmużek, prezes zarządu.

Osoby zainteresowane współpracą z A-T muszą mieć własny lokal o powierzchni od 200 do 400 m2 w miejscowości liczącej pomiędzy 30 tys. a 60 tys. mieszkańców. Przy lokalu musi znajdować się parking. Potencjalny franczyzobiorca powinien przeznaczyć na remont, aranżację i wyposażenie placówki ok. 50 tys. zł. A-T nie pobiera od swoich partnerów żadnych opłat za przystąpienie i funkcjonowanie w sieci.

A-T oferuje swoim partnerom oraz ich pracownikom system szkoleń przygotowujących do prowadzenia własnego biznesu. W pierwszym okresie funkcjonowania placówki franczyzobiorcy pomaga w jej prowadzeniu pracownik działu szkoleń. Firma zapewnia wizualizację sklepów, przeprowadza ich remont i wyposaża. Franczyzobiorca otrzymuje również systemy informatyczne, sprzęt komputerowy, pomoc doradczą i prawną, dostęp do towaru w atrakcyjnych cenach, program lojalnościowy dla zakładów pracy i instalatorów oraz działania promocyjne i reklamowe.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Najlepsze mieszkania znajdziecie na https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/mieszkania/szczecin/ . Super oferta mieszkań w Szczecinie.

316 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam, Będę się spotykał z właścicielem i chce nawiązać współpracę. Czy ktoś już z facetem współpracuje? Proszę o informacje. Tel. 883 375 616

7 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Branża metalowa- co i jak ?

Od 3 lat prowadzę firmę spawalniczą w Rzeszowie i brak pracy nie narzekam, głównie spawam tigiem zatrudniam 2 osoby. Przede wszystkim jak chcesz świadczyć usługi to...

42 wypowiedzi
ostatnia 16.09.2018
Donica domowa

Very good information! thank you! play solitaire

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Donica domowa

its great post and help me alot. please keep continue posting articles on your great site. https://games.lol/mini-game/best-classic-spider-solitaire/

4 wypowiedzi
ostatnia 15.09.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Też wydaję mi się, że jak myślisz o mieszkaniu pod wynajem, to najlepszym wyborem będą miasta studenckie. Tutaj...

316 wypowiedzi
ostatnia 13.09.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Też mi się wydaje, że takie meble na wymiar wykonane u sprawdzonego stolarza będą dobrym wyjściem ;)

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2018
Styllodecor - opinie o współpracy

Witam Czy któś podpisał już umowę? Co o tym sądzicie?

7 wypowiedzi
ostatnia 01.09.2018