02.12.2010

Film przed zakupem

Klienci Nord Nieruchomości zanim osobiście obejrzą nieruchomość, wcześniej mogą zrobić to na ekranie komputera.

Nord Nieruchomości działa na rynku od prawie 20 lat i zajmuje się wynajmem oraz sprzedażą mieszkań, domów, działek a także innych obiektów. Większość dostępnych ofert dotyczy nieruchomości znajdujących się w pobliżu Bałtyku i bezpośrednio nad morzem. Ponadto firma dokonuje wyceny nieruchomości oraz współpracuje z bankami w zakresie kredytowania. Pod marką Nord Nieruchomości funkcjonują na razie dwie placówki własne. Trwają rozmowy z potencjalnymi partnerami. Firma chce otwierać biura w miastach liczących powyżej 100 tys. mieszkańców, m.in. w Słupsku, Szczecinie, Trójmieście i Bydgoszczy.

Witryna placówki Nord Nieruchomości

Zwrot z inwestycji następuje po 1,5 roku prowadzenia biznesu pod logo Nord Nieruchomości.

- Nowością w firmie jest prezentacja nieruchomości w postaci filmów umieszczonych na stronie internetowej i na portalach, z którymi współpracujemy. Dla klientów zainteresowanych najmem lub zakupem to szansa odwiedzenia mieszkania albo domu bez konieczności podróżowania po całym mieście - mówi Agnieszka Niechajczyk, właścicielka Nord Nieruchomości.

Całkowita inwestycja w biuro Nord Nieruchomości wynosi 30-50 tys. zł. Znaczną część tej kwoty stanowia koszty remontu lokalu. Opłata z tytułu przystąpienia do sieci wynosi 10 tys. zł, opłata miesięczna 5-6 proc. od uzyskanego przez partnera obrotu, a opłata na fundusz marketingowy pobierana jest po trzech miesiącach działania pod logo Nord Nieruchomości i wynosi 600 zł.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0