04.12.2010

Sklep na Mikołajki

Okay Multibrand w grudniu otworzy kolejne sklepy.

Grudzień jest kolejnym miesiącem, w którym Okay Multibrand będzie otwierał po kilka sklepów. Pierwsze z serii otwarć nastąpi 6 grudnia w poznańskiej Galerii Panorama. Kolejne sklepy do końca tego roku zostaną otwarte w: Mławie, Inowrocławiu, Siedlcach i Lublińcu.

Wnętrze sklepu Okay Multibrand.

W grudniu do sieci Okay Multibrand dołączą sklepy w: Poznaniu, Mławie, Inowrocławiu, Siedlcach i Lublińcu.

- W tym roku udało nam się zrealizować wszystkie zaplanowane otwarcia nowych sklepów. Zweryfikowaliśmy też placówki działające w sieci i zakończyliśmy współpracę z nierentownymi sklepami - mówi Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops.

Okay Multibrand Shops to sieć sklepów multibrandowych z ubraniami dla kobiet i dziewcząt. Firma prowadzi wiele działań marketingowych przyczyniających się do wzrostu popularności marki. Najważniejszym z nich jest nowa strona internetowa, na której znajdują się zdjęcia z sesji z jedną z finalistek programu Top Model. Okay poszerza też swoją ofertę produktową dodając do niej kolejne marki.

Przystąpienie do sieci Okay Multibrand to inwestycja rzędu 25 tys. zł. Pierwsza umowa podpisywana jest z firmą na rok i ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Franczyzobiorca przechodzi cykl szkoleń, otrzymuje też materiały wizualizacyjno-reklamowe. Sieć nie pobiera opłat wstępnych.

(mak)