Sklep na Mikołajki

W grudniu do sieci Okay Multibrand dołączą sklepy w: Poznaniu, Mławie, Inowrocławiu, Siedlcach i Lublińcu.
Sobota
04.12.2010
Okay Multibrand w grudniu otworzy kolejne sklepy.
 

Grudzień jest kolejnym miesiącem, w którym Okay Multibrand będzie otwierał po kilka sklepów. Pierwsze z serii otwarć nastąpi 6 grudnia w poznańskiej Galerii Panorama. Kolejne sklepy do końca tego roku zostaną otwarte w: Mławie, Inowrocławiu, Siedlcach i Lublińcu.

- W tym roku udało nam się zrealizować wszystkie zaplanowane otwarcia nowych sklepów. Zweryfikowaliśmy też placówki działające w sieci i zakończyliśmy współpracę z nierentownymi sklepami - mówi Mariusz Brzyski, dyrektor zarządzający Okay Multibrand Shops.

Okay Multibrand Shops to sieć sklepów multibrandowych z ubraniami dla kobiet i dziewcząt. Firma prowadzi wiele działań marketingowych przyczyniających się do wzrostu popularności marki. Najważniejszym z nich jest nowa strona internetowa, na której znajdują się zdjęcia z sesji z jedną z finalistek programu Top Model. Okay poszerza też swoją ofertę produktową dodając do niej kolejne marki.

Przystąpienie do sieci Okay Multibrand to inwestycja rzędu 25 tys. zł. Pierwsza umowa podpisywana jest z firmą na rok i ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Franczyzobiorca przechodzi cykl szkoleń, otrzymuje też materiały wizualizacyjno-reklamowe. Sieć nie pobiera opłat wstępnych.

(mak)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.